(85) 307 00 12
Tu jesteś
/ Strona Główna / Restauracje Puby Kluby /   smacznieiszybko.pl - jedzenie z dostawą

smacznieiszybko.pl - jedzenie z dostawą

Jedzenie z dowozem do domu i pracy to oferta serwisu Smacznie i Szybko. Portal współpracuje z sieciami restauracji działającymi niemal w całym kraju w tym tak znanymi jak Sphinx, Wook, Chłopskie Jadło, Sfinks, Fabryka Pizzy. Zatem jeśli chciałbyś zamówić Schabowego, Pierogi lub inne danie kuchni Polskiej, ewentualnie dania kuchni z Całego świata jak Shoarma, Kebab, burgery, Pizza i wiele innych to jest to serwis właśnie dla Ciebie. Darmowa dostawa ulubionego jedzenia, prosto do domu z ulubionej restauracji to jest właśnie to czego potrzebuje osoba zabiegana i zapracowana! Serwis umożliwia zamawianie jedzenia z dostawą z restauracji działających w danej okolicy, klient zwyczajnie podaje swoją lokalizacje i otrzymuje wykaz restauracji oferujących jedzenie z dowozem, może wybrać taką restaurację i potrawę na jaką aktualnie ma chęć. Kupujący od razu wie jaka kwota zamówienia pozwala na darmowy dowóz do domu lub pracy. Cały proces zakupu posiłku przebiega bardzo sprawnie. Zapraszamy do zapoznania się z możliwościami naszego serwisu.

Chcesz zmienić ten wpis zwykły na Firmowy? Kliknij tutaj
Polecane z branży


Restauracje Puby Kluby
Panipanidomu.pl/
http://panipanidomu.pl
Klub Impuls
http://www.klubimpuls.eu
Artykuły
data dodania
2019-12-04 10:07:46

160 godzin - to czas, który przeciętny Polak spędza średnio każdego miesiąca w pracy. Mówiąc inaczej to trochę tak, jakby każdy z nas przeprowadzał się do firmy na jeden tydzień. Co więc zrobić, aby pracownicy czuli się komfortowo i nie tra...

data dodania
2019-12-03 18:04:02

Zastanawiasz się nad wzięciem kredytu hipotecznego? Rozważasz wszystkie za i przeciw, ale nadal nie masz do końca pewności? Kredyt hipoteczny to zobowiązanie na lata, więc trzeba podejść do niego rozsądnie.

 

1. Masz dobrą prac...

data dodania
2019-11-25 11:33:11

Pożyczka niejedno ma imię. Wyróżniamy kilka podstawowych rodzajów pożyczek, a jeśli zagłębić się w ten temat mocniej, to okaże się, że tych pożyczek jest znacznie więcej. Pożyczka na 500 plus to tylko jedna z opcji.

 

Pożyczka ...

Zobacz wszystkie artykuły