(85) 307 00 12
Tu jesteś
/ Strona Główna / Zdrowie Uroda Kondycja /   Sklep medyczny Omega Śmigielscy

Sklep medyczny Omega Śmigielscy

Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą internetowego sklepu medycznego apteki Omega z Łodzi! Przygotowaliśmy dla Państwa wysokiej klasy sprzęt rehabilitacyjny i medyczny w atrakcyjnych cenach. Posiadamy między innymi wózki inwalidzkie, obuwie ortopedyczne, ortezy oraz sprzęt pomocniczy. Pochodzi on od znanych producentów krajowych i zagranicznych. Wykonane są one z wysokiej klasy materiałów oraz z niezwykłą starannością, co przedkłada się na ich jakość. W naszej ofercie znajdują się wyroby zarówno dla osób dorosłych jak i dla dzieci. Pełen katalog dostępnego towaru udostępniony jest na stronie internetowej.

Chcesz zmienić ten wpis zwykły na Firmowy? Kliknij tutaj
Polecane z branży


Zdrowie Uroda Kondycja
Salon urody Diamante
http://www.diamante.pl
EPSILON - kosmetyczka Szczecin Dąbie
http://www.epsilon.info.pl
Medicago Andrzej Krauze
http://testy-nietolerancja-pokarmowa.pl
Artykuły
data dodania
2019-12-04 10:07:46

160 godzin - to czas, który przeciętny Polak spędza średnio każdego miesiąca w pracy. Mówiąc inaczej to trochę tak, jakby każdy z nas przeprowadzał się do firmy na jeden tydzień. Co więc zrobić, aby pracownicy czuli się komfortowo i nie tra...

data dodania
2019-12-03 18:04:02

Zastanawiasz się nad wzięciem kredytu hipotecznego? Rozważasz wszystkie za i przeciw, ale nadal nie masz do końca pewności? Kredyt hipoteczny to zobowiązanie na lata, więc trzeba podejść do niego rozsądnie.

 

1. Masz dobrą prac...

data dodania
2019-11-25 11:33:11

Pożyczka niejedno ma imię. Wyróżniamy kilka podstawowych rodzajów pożyczek, a jeśli zagłębić się w ten temat mocniej, to okaże się, że tych pożyczek jest znacznie więcej. Pożyczka na 500 plus to tylko jedna z opcji.

 

Pożyczka ...

Zobacz wszystkie artykuły