(85) 307 00 12
Tu jesteś
/ Strona Główna / Banki i Finanse /   Sesje Elixir

Sesje Elixir

Pierwotnym celem portalu było sprawdzanie czasu realizacji przelewów bankowych, o której godzinie pieniądze dojdą na wybrany rachunek bankowy, może chodzić o otrzymanie wynagrodzenia, spłatę raty kredytu, czy tez płatności podatków. Sesje Elixir które odpowiadają za przejrzystość systemu są przedstawione w sesjach przychodzących i wychodzących, tabela elixir przedstawia rzeczywisty czas dotarcia pieniędzy z banku do banku. Na stronie można znaleźć szeroki dostęp do atrakcyjnych produktów bankowych i usług finansowych takich jak konta bankowe, czy kredyty gotówkowe.

Chcesz zmienić ten wpis zwykły na Firmowy? Kliknij tutaj
Polecane z branży


Banki i Finanse
Krystian Samborski - Księgowość Wrocław
http://ksiegowosc-samborski.pl
Upadlosckonsumencka.com.pl - Upadłość Konsumencka
http://upadlosckonsumencka.com.pl
Artykuły
data dodania
2019-12-04 10:07:46

160 godzin - to czas, który przeciętny Polak spędza średnio każdego miesiąca w pracy. Mówiąc inaczej to trochę tak, jakby każdy z nas przeprowadzał się do firmy na jeden tydzień. Co więc zrobić, aby pracownicy czuli się komfortowo i nie tra...

data dodania
2019-12-03 18:04:02

Zastanawiasz się nad wzięciem kredytu hipotecznego? Rozważasz wszystkie za i przeciw, ale nadal nie masz do końca pewności? Kredyt hipoteczny to zobowiązanie na lata, więc trzeba podejść do niego rozsądnie.

 

1. Masz dobrą prac...

data dodania
2019-11-25 11:33:11

Pożyczka niejedno ma imię. Wyróżniamy kilka podstawowych rodzajów pożyczek, a jeśli zagłębić się w ten temat mocniej, to okaże się, że tych pożyczek jest znacznie więcej. Pożyczka na 500 plus to tylko jedna z opcji.

 

Pożyczka ...

Zobacz wszystkie artykuły