(85) 307 00 12
Tu jesteś
/ Strona Główna / Motoryzacja /   Serwis blacharski - lipski.pl

Serwis blacharski - lipski.pl

Firma Lipski już od ponad 20 lat posiada autoryzację Forda do wykonywania napraw blacharskich oraz lakierniczych. Od 15 lat zajmujemy się również realizowaniem napraw mechanicznych, posiadając ku temu odpowiednie uprawnienia ze strony motoryzacyjnego potentata. Każdy kto będzie się decydował na nasze propozycje powinien być zadowolony z tego jak naprawa będzie realizowana. Zachęcamy do wybrania naszego zakładu mechanicznego.

Chcesz zmienić ten wpis zwykły na Firmowy? Kliknij tutaj
Polecane z branży


Motoryzacja
RegeneracjaFelgSzczecin.pl - Regeneracja Felg Szczecin
http://regeneracjafelgszczecin.pl
SMART Wypożyczalnia Smartów i samochodów ekskluzywnych
http://www.smart-wypozyczalnia.com.pl
Detaling - Fabryka Blasku Lublin
https://fabrykablasku.eu
Artykuły
data dodania
2020-04-29 13:00:22
Płyty indukcyjne to aktualnie coraz bardziej popularny element wyposażenia każdej nowoczesnej kuchni. Ich główna zaleta? Pozwalają na przygotowanie smacznego posiłku w o wiele krótszym czasie niż w przypadku tradycyjnych kuchni gazowych i e...
data dodania
2020-04-30 17:03:50

Stare meble potrafią wnieść do mieszkania specyficzny klimat i nadać wnętrzu charakteru. Unikatowe, oryginalne, niespotykane - miłośnicy mebli w stylu vintage z pewnością zgodzą się z tymi określeniami.

 

Możesz samodzielnie zm...

data dodania
2020-04-30 16:50:14

Desery fit z płatków jaglanych to propozycje dla tych, którzy uwielbiają słodycze, ale chcą zadbać o sylwetkę. Zdrowe desery zastąpią tradycyjne słodkie przekąski, dostarczając niezbędnych składników odżywczych.

 

Desery fit z...

Zobacz wszystkie artykuły