(85) 307 00 12
Tu jesteś
/ Strona Główna / Inne /   selpart.pl

selpart.pl

Pompy wtryskowe, układ paliwowy, uszczelnienia, wyświetlacze, komputery sterujące, czujniki, pompy hydrauliczne, części zamienne, reduktory i silniki hydrauliczne, reduktory obrotu i montaż instalacji hydraulicznych to tylko niektóre części, jakie dostarcza firma SELPART Kamil Kościelak w Kruszwicy. Nasz asortyment obejmuje wyłącznie maszyny budowlane, głównie koreańskich i japońskich producentów, gwarantując całą gamę produktów m. in. Kawasaki dostępną w 48h. Oferujemy też elementy podwozia tj. rolki, koła napędowe, łańcuchy. Umożliwiamy serwis, przeglądy bieżące, naprawy, diagnostykę i fachową ocenę stanu technicznego. Zapraszamy!

2019-11-08
Chcesz zmienić ten wpis zwykły na Firmowy? Kliknij tutaj
Polecane z branży


Inne
Analiza wypadków - rekonstrukcjewypadkow.pl
http://www.rekonstrukcjewypadkow.pl
Tapexdesign.pl
http://www.tapexdesign.pl
Artykuły
data dodania
2019-12-04 10:07:46

160 godzin - to czas, który przeciętny Polak spędza średnio każdego miesiąca w pracy. Mówiąc inaczej to trochę tak, jakby każdy z nas przeprowadzał się do firmy na jeden tydzień. Co więc zrobić, aby pracownicy czuli się komfortowo i nie tra...

data dodania
2019-12-03 18:04:02

Zastanawiasz się nad wzięciem kredytu hipotecznego? Rozważasz wszystkie za i przeciw, ale nadal nie masz do końca pewności? Kredyt hipoteczny to zobowiązanie na lata, więc trzeba podejść do niego rozsądnie.

 

1. Masz dobrą prac...

data dodania
2019-11-25 11:33:11

Pożyczka niejedno ma imię. Wyróżniamy kilka podstawowych rodzajów pożyczek, a jeśli zagłębić się w ten temat mocniej, to okaże się, że tych pożyczek jest znacznie więcej. Pożyczka na 500 plus to tylko jedna z opcji.

 

Pożyczka ...

Zobacz wszystkie artykuły