(85) 307 00 12
Tu jesteś
/ Strona Główna / Motoryzacja /   Seba-trans Adam Wachecki

Seba-trans Adam Wachecki

Taxi bagażowe SebaTrans z siedzibą w Szczecinie funkcjonuje na rynku od 2009 roku. Zajmuje się usługami z zakresu transportu osób i przedmiotów. W swojej ofercie proponuje przeprowadzki w Szczecinie, ale także w całym kraju oraz UE. Bagażówki Fiat Ducato Maxi oraz Mercedes Sprinter 2011, jakimi dysponuje firma, transportują szybko i bezpiecznie zarówno meble, jak i sprzęt RTV. Dzięki bagażówkom klient tanio i bez trudu przewiezie w wyznaczone miejsce wyposażenie magazynu, biura, mieszkania bądź sklepu. Pracownicy firmy są solidni oraz wyszkoleni, pomogą chętnie przy pakowaniu mienia, sprzątaniu magazynu czy demontażu mebli. Firma SebaTrans zajmuje się też transportem osób autem osobowym w kraju oraz Europie, oferując konkurencyjne ceny. Firma SebaTrans posiada ubezpieczenie przewoźnika OCP na sumę 50 tysięcy złotych.

Chcesz zmienić ten wpis zwykły na Firmowy? Kliknij tutaj
Polecane z branży


Motoryzacja
Ceny paliw
http://centrumpaliw.pl
Artykuły
data dodania
2019-12-04 10:07:46

160 godzin - to czas, który przeciętny Polak spędza średnio każdego miesiąca w pracy. Mówiąc inaczej to trochę tak, jakby każdy z nas przeprowadzał się do firmy na jeden tydzień. Co więc zrobić, aby pracownicy czuli się komfortowo i nie tra...

data dodania
2019-12-03 18:04:02

Zastanawiasz się nad wzięciem kredytu hipotecznego? Rozważasz wszystkie za i przeciw, ale nadal nie masz do końca pewności? Kredyt hipoteczny to zobowiązanie na lata, więc trzeba podejść do niego rozsądnie.

 

1. Masz dobrą prac...

data dodania
2019-11-25 11:33:11

Pożyczka niejedno ma imię. Wyróżniamy kilka podstawowych rodzajów pożyczek, a jeśli zagłębić się w ten temat mocniej, to okaże się, że tych pożyczek jest znacznie więcej. Pożyczka na 500 plus to tylko jedna z opcji.

 

Pożyczka ...

Zobacz wszystkie artykuły