(85) 307 00 12
Tu jesteś
/ Strona Główna / Restauracje Puby Kluby /   Sala weselna Karczma Kuban

Sala weselna Karczma Kuban

Karczma Kuban to miejsce dla każdego kto ceni sobie staropolskie klimaty i wyjątkowe jedzenie. Restauracja Kuban to nie tylko sala weselna ale także ekskluzywne pokoje noclegowe, wykwintne jedzenie, picie oraz atrakcje, których nie spotkasz w żadnym innym miejscu. Goczałkowicka sala weselna to idealne miejsce dla każdego rodzaju imprez i wydarzeń którym są np. studniówka, komunia nie mówiąc o weselach, balach Sylwestrowych itp. Sala weselna jest urządzona w piękny, stylowy sposób co przykuwa szczególną uwagę goszczących u nas osób. Poza spotkaniami w Karczmie, goszczący w naszej Karczmie mogą liczyć na różne, niezapomniane atrakcje takie jak np. jazda konna, lot balonem, wspólne ogniska i zabawy myśliwskie.

Chcesz zmienić ten wpis zwykły na Firmowy? Kliknij tutaj
Polecane z branży


Restauracje Puby Kluby
Indiaking.pl - best Indian restaurant
http://www.indiaking.pl
Restauracje Kalisz. Ilustrowny szlak kulinarny.
http://www.kulinarnykalisz.pl
Artykuły
data dodania
2019-12-04 10:07:46

160 godzin - to czas, który przeciętny Polak spędza średnio każdego miesiąca w pracy. Mówiąc inaczej to trochę tak, jakby każdy z nas przeprowadzał się do firmy na jeden tydzień. Co więc zrobić, aby pracownicy czuli się komfortowo i nie tra...

data dodania
2019-12-03 18:04:02

Zastanawiasz się nad wzięciem kredytu hipotecznego? Rozważasz wszystkie za i przeciw, ale nadal nie masz do końca pewności? Kredyt hipoteczny to zobowiązanie na lata, więc trzeba podejść do niego rozsądnie.

 

1. Masz dobrą prac...

data dodania
2019-11-25 11:33:11

Pożyczka niejedno ma imię. Wyróżniamy kilka podstawowych rodzajów pożyczek, a jeśli zagłębić się w ten temat mocniej, to okaże się, że tych pożyczek jest znacznie więcej. Pożyczka na 500 plus to tylko jedna z opcji.

 

Pożyczka ...

Zobacz wszystkie artykuły