(85) 307 00 12
Tu jesteś
/ Strona Główna / Biznes i Ekonomia /   rendar.lublin.pl - firma sprzątająca Lublin

rendar.lublin.pl - firma sprzątająca Lublin

Utrzymanie czystości jest ważne bez względu na to, o jakiego typu obiekcie jest mowa. Zarówno w biurze, miejscach użyteczności publicznej, jak i we własnym domu chcemy otaczać się czystością. Zachowanie należytego porządku, szczególnie na dużej powierzchni, jest trudne i niekiedy wymaga profesjonalnego podejścia. Firma Rendar z Lublina to profesjonalne przedsiębiorstwo specjalizujące się w sprzątaniu. Długa lista oferowanych usług gwarantuje pracę wykonywaną przez osoby z doświadczeniem i umiejętnościami. Przedsiębiorstwo Rendar zajmuje się między innymi utrzymywaniem biur w czystości, sprzątaniem obiektów usługowych oraz handlowych, a także klatek schodowych. Profesjonalna chemia oraz wyposażenie pozwala na krystalizację marmurów, akrylowanie podłóg czy też prawnie dywanów. W ofercie są także usługi dotyczące sprzątania poza budynkami. Mycie kostki brukowej wraz z jej zabezpieczeniem i konserwacją, sprzątanie parkingów, chodników, pielęgnacja zieleni to tylko niektóre z oferowanych czynności. Sezonowo firma zajmuje się również odśnieżaniem lub grabieniem liści.

Chcesz zmienić ten wpis zwykły na Firmowy? Kliknij tutaj
Polecane z branży


Biznes i Ekonomia
Ubezpieczenia w podróży
http://wartadirect.pl
Firma Reklamowa Studio Arte - Reklamy Tarnów
http://www.studioarte.com.pl
Materiały Reklamowe
http://upominki4u.pl
Artykuły
data dodania
2019-12-04 10:07:46

160 godzin - to czas, który przeciętny Polak spędza średnio każdego miesiąca w pracy. Mówiąc inaczej to trochę tak, jakby każdy z nas przeprowadzał się do firmy na jeden tydzień. Co więc zrobić, aby pracownicy czuli się komfortowo i nie tra...

data dodania
2019-12-03 18:04:02

Zastanawiasz się nad wzięciem kredytu hipotecznego? Rozważasz wszystkie za i przeciw, ale nadal nie masz do końca pewności? Kredyt hipoteczny to zobowiązanie na lata, więc trzeba podejść do niego rozsądnie.

 

1. Masz dobrą prac...

data dodania
2019-11-25 11:33:11

Pożyczka niejedno ma imię. Wyróżniamy kilka podstawowych rodzajów pożyczek, a jeśli zagłębić się w ten temat mocniej, to okaże się, że tych pożyczek jest znacznie więcej. Pożyczka na 500 plus to tylko jedna z opcji.

 

Pożyczka ...

Zobacz wszystkie artykuły