(85) 307 00 12
Tu jesteś
/ Strona Główna / Banki i Finanse /   Rekin Finansów - blog o finansach osobistych

Rekin Finansów - blog o finansach osobistych

Rekin Finansów to blog o finansach osobistych, który ma pomóc w podejmowaniu racjonalnych decyzji finansowych. Na blogu Rekin Finansów prezentuje wiele porad o tym jak więcej zarabiać i oszczędzać aby życie było lepsze. Przykładowe pytania na, które znajdziesz odpowiedź: Jak oszczędzać ? Jak więcej zarabiać ? Jak dostać najtańszy kredyt ? Na blogu dostępne są darmowe poradniki dotyczące kredytów oraz lokat bankowych. Rekin pisze głownie o finansach osobistych ale porusza temat sposobów na życie oraz o tym jak osiągnąć szczęście w życiu.

Chcesz zmienić ten wpis zwykły na Firmowy? Kliknij tutaj
Polecane z branży


Banki i Finanse
Otwarty Fundusz Emerytalny POLSAT
http://www.ptepolsat.com.pl/
Artykuły
data dodania
2019-12-04 10:07:46

160 godzin - to czas, który przeciętny Polak spędza średnio każdego miesiąca w pracy. Mówiąc inaczej to trochę tak, jakby każdy z nas przeprowadzał się do firmy na jeden tydzień. Co więc zrobić, aby pracownicy czuli się komfortowo i nie tra...

data dodania
2019-12-03 18:04:02

Zastanawiasz się nad wzięciem kredytu hipotecznego? Rozważasz wszystkie za i przeciw, ale nadal nie masz do końca pewności? Kredyt hipoteczny to zobowiązanie na lata, więc trzeba podejść do niego rozsądnie.

 

1. Masz dobrą prac...

data dodania
2019-11-25 11:33:11

Pożyczka niejedno ma imię. Wyróżniamy kilka podstawowych rodzajów pożyczek, a jeśli zagłębić się w ten temat mocniej, to okaże się, że tych pożyczek jest znacznie więcej. Pożyczka na 500 plus to tylko jedna z opcji.

 

Pożyczka ...

Zobacz wszystkie artykuły