(85) 307 00 12
Tu jesteś
/ Strona Główna / Banki i Finanse /   ranking-kancelarii.pl - Ranking Kancelarii Frankowiczów

ranking-kancelarii.pl - Ranking Kancelarii Frankowiczów

Nawet bardzo korzystny dla frankowiczów wyrok TSUE z października 2019 r. nie skłonił banków do polubownego rozwiązania problemu kredytów frankowych. W takiej sytuacji frankowiczom nie pozostaje nic innego jak sądowa batalia, która jest jedynym sposobem by mogli odzyskać swoje środki. Perspektywa długiego i skomplikowanego procesu dla większości frankowiczów nie brzmi kusząco, zniechęcając większość z nich do składania pozwów. Wielu kredytobiorców rezygnuje w ogóle z dochodzenia jakichkolwiek roszczeń, co skutkuje po ich stornie gigantycznymi stratami. Asertywne zachowanie banków z pewnością jest nakierowane właśnie na zniechęcenie frankowiczów do dochodzenia swoich praw. Proces frankowy jest jednak wyjątkowo skomplikowany, co zmusza każdego frankowicza do poszukiwania pomocy kancelarii prawnych. Proces frankowy jest trudny nie tylko dla konsumentów, ale także dla tych adwokatów i radców prawnych, którzy nie mają wystarczającego doświadczenia w takich sprawach. Dlatego poszukiwanie sprawdzonej, wyspecjalizowanej w sprawach kredytów we frankach i mającej wygrane sprawy kancelarii wydaje się być dla kredytobiorców imperatywem. Na rynku istnieje obecnie wielu adwokatów i radców prawnych, którzy dopiero po ostatnim wyroku TSUE postanowili się zająć sprawami kredytów we frankach. Brak wystarczającej wiedzy i doświadczenia prawnika to poważny problem. Prawnicy tacy wmawiają frankowiczom, że odfrankowienie lub unieważnienie umowy kredytu to czysta formalność. Nie jest to jednak wciąż prawdą, a wyroki korzystne dla banków wciąż się zdarzają. Sprawy dotyczących kredytów we frankach to jedne z najbardziej skomplikowanych spraw jakie obecnie znajdują się w sądach. Banki stanowią oponentów, którzy nie nigdy nie odpuszczają i zawsze angażują wszystkie konieczne środki by wygrać proces. Chcąc nawiązać równą walkę na Sali sadowej musisz wybrać sprawdzoną kancelarię frankową, a nie prawnika który dopiero zamierza rozpocząć „przygodę” z procesami przeciwko bankom. Uważaj też na takich prawników, którzy tworzą wrażenie jakby sprawami tymi zajmowali się od zawsze, a mają w swoim dorobku tylko kilka wyroków, lub nie mają ich wcale. Kancelarie, które od początku prowadzą takie sprawy, mają obecnie już dziesiątki wyroków korzystnych. Nasz ranking kancelarii frankowiczów powstał właśnie po to, by kredytobiorcy mogli odnaleźć łatwo te kancelarie, które dają rękojmię doświadczenia i skuteczności.

Chcesz zmienić ten wpis zwykły na Firmowy? Kliknij tutaj
Polecane z branży


Banki i Finanse
MAX Leasing
http://www.MaxLeasing.pl
E-Busines.info.pl
https://www.e-busines.info.pl
Otwarty Fundusz Emerytalny POLSAT
http://www.ptepolsat.com.pl/
Artykuły
data dodania
2020-04-29 13:00:22
Płyty indukcyjne to aktualnie coraz bardziej popularny element wyposażenia każdej nowoczesnej kuchni. Ich główna zaleta? Pozwalają na przygotowanie smacznego posiłku w o wiele krótszym czasie niż w przypadku tradycyjnych kuchni gazowych i e...
data dodania
2020-04-30 17:03:50

Stare meble potrafią wnieść do mieszkania specyficzny klimat i nadać wnętrzu charakteru. Unikatowe, oryginalne, niespotykane - miłośnicy mebli w stylu vintage z pewnością zgodzą się z tymi określeniami.

 

Możesz samodzielnie zm...

data dodania
2020-04-30 16:50:14

Desery fit z płatków jaglanych to propozycje dla tych, którzy uwielbiają słodycze, ale chcą zadbać o sylwetkę. Zdrowe desery zastąpią tradycyjne słodkie przekąski, dostarczając niezbędnych składników odżywczych.

 

Desery fit z...

Zobacz wszystkie artykuły