(85) 307 00 12
Tu jesteś
/ Strona Główna / Edukacja Nauka Technika /   R. Grabarska - tłumaczenia pisemne

R. Grabarska - tłumaczenia pisemne

Chcą Państwo szybko, profesjonalnie oraz tanio przetłumaczyć teksty z hiszpańskiego lub z polskiego na hiszpański? A może potrzebują tłumacza na spotkanie? Zapraszamy do zapoznania się z propozycją Renaty Grabarskiej, tłumacza przysięgłego z Sopotu, jaka oferuje tłumaczenia pisemne oraz ustne. Tłumaczka wykonuje tłumaczenia zwykle i przysięgłe, dokumentów sądowych, aktów urodzenia, małżeństwa, zgonów i aktów notarialnych, a nawet papierów samochodowych oraz szkolnych. Specjalizuje się w takich dziedzinach technicznych, jak budownictwo, architektura oraz energetyka, tłumacząc teksty specjalistyczne, instrukcje, artykuły oraz opisy. Zapewnia całkowitą dyskrecję, a także ochronę danych osobowych. Oferuje oprócz tego tłumaczenia ustne, w ramach tłumaczeń konsekutywnych oraz kabinowych. Dokładne informacje do znalezienia na stronie internetowej.

Chcesz zmienić ten wpis zwykły na Firmowy? Kliknij tutaj
Polecane z branży


Edukacja Nauka Technika
Barbor - Systemy wentylacyjne
http://barbor.biz
Artykuły
data dodania
2019-12-04 10:07:46

160 godzin - to czas, który przeciętny Polak spędza średnio każdego miesiąca w pracy. Mówiąc inaczej to trochę tak, jakby każdy z nas przeprowadzał się do firmy na jeden tydzień. Co więc zrobić, aby pracownicy czuli się komfortowo i nie tra...

data dodania
2019-12-03 18:04:02

Zastanawiasz się nad wzięciem kredytu hipotecznego? Rozważasz wszystkie za i przeciw, ale nadal nie masz do końca pewności? Kredyt hipoteczny to zobowiązanie na lata, więc trzeba podejść do niego rozsądnie.

 

1. Masz dobrą prac...

data dodania
2019-11-25 11:33:11

Pożyczka niejedno ma imię. Wyróżniamy kilka podstawowych rodzajów pożyczek, a jeśli zagłębić się w ten temat mocniej, to okaże się, że tych pożyczek jest znacznie więcej. Pożyczka na 500 plus to tylko jedna z opcji.

 

Pożyczka ...

Zobacz wszystkie artykuły