(85) 307 00 12
Tu jesteś
/ Strona Główna / Edukacja Nauka Technika /   Publiczne przedszkole Swarzędz

Publiczne przedszkole Swarzędz

Przedszkolaków i ich rodziców zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej placówki – Jarzębinka. Nasza placówka to tak naprawdę dwie publiczne placówki w Swarzędzu. Zapraszamy wychowanków z miasta Swarzędza, ale także z terenu całej gminy. Jarzębinki działają w nowych obiektach, spełniających odpowiednie standardy takich placówek, jak również przystosowanych do potrzeb przedszkolaków. Dlatego, że działamy od 2008 roku, za nami przemawia doświadczenie w zarządzaniu takimi placówkami. Oferujemy swoim podopiecznym doświadczoną kadrę pedagogiczną, ciekawy plan zajęć – uwzględniający normy ministerialne, jak również szereg imprez o walorach edukacyjnych. Wszelkie informacje o nas znajdą Państwo na stronie Jarzebinka-Swarzedz.pl, tam też znajduje się obowiązujący pakiet dokumentów, który mogą Państwo ściągnąć.

Chcesz zmienić ten wpis zwykły na Firmowy? Kliknij tutaj
Polecane z branży


Edukacja Nauka Technika
SNATCH obozy językowe w wielkiej brytanii
http://www.snatch-school-legnica.edu.pl
CREA - Szkoła Rysunku
http://www.crea-szkola.pl/
Elenergy
http://elenergy.pl
Artykuły
data dodania
2020-04-29 13:00:22
Płyty indukcyjne to aktualnie coraz bardziej popularny element wyposażenia każdej nowoczesnej kuchni. Ich główna zaleta? Pozwalają na przygotowanie smacznego posiłku w o wiele krótszym czasie niż w przypadku tradycyjnych kuchni gazowych i e...
data dodania
2020-04-30 17:03:50

Stare meble potrafią wnieść do mieszkania specyficzny klimat i nadać wnętrzu charakteru. Unikatowe, oryginalne, niespotykane - miłośnicy mebli w stylu vintage z pewnością zgodzą się z tymi określeniami.

 

Możesz samodzielnie zm...

data dodania
2020-04-30 16:50:14

Desery fit z płatków jaglanych to propozycje dla tych, którzy uwielbiają słodycze, ale chcą zadbać o sylwetkę. Zdrowe desery zastąpią tradycyjne słodkie przekąski, dostarczając niezbędnych składników odżywczych.

 

Desery fit z...

Zobacz wszystkie artykuły