(85) 307 00 12
Tu jesteś
/ Strona Główna / Zdrowie Uroda Kondycja /   psychpro.pl - Psycholog, psychoterapeuta Białystok

psychpro.pl - Psycholog, psychoterapeuta Białystok

Terapia integracyjna jest formą psychoterapii, która łączy różne szkoły terapeutyczne i podejścia do potrzeb indywidualnego pacjenta. Dzięki zrozumieniu normalnego rozwoju człowieka terapeuta integracyjny modyfikuje standardowe zabiegi, które wpływają na każdego klienta na różne sposoby. Łącząc elementy zaczerpnięte z różnych szkół teorii i badań psychologicznych, terapia integracyjna staje się bardziej elastycznym podejściem do leczenia niż bardziej tradycyjne, pojedyncze formy psychoterapii.

2019-05-10
Chcesz zmienić ten wpis zwykły na Firmowy? Kliknij tutaj
Polecane z branży


Zdrowie Uroda Kondycja
Sklep fryzjerski 7HR koloryzacja.pl
http://www.koloryzacja.pl/
STRIALYS maść na rozstępy
https://strialys.pl
Artykuły
data dodania
2019-12-04 10:07:46

160 godzin - to czas, który przeciętny Polak spędza średnio każdego miesiąca w pracy. Mówiąc inaczej to trochę tak, jakby każdy z nas przeprowadzał się do firmy na jeden tydzień. Co więc zrobić, aby pracownicy czuli się komfortowo i nie tra...

data dodania
2019-12-03 18:04:02

Zastanawiasz się nad wzięciem kredytu hipotecznego? Rozważasz wszystkie za i przeciw, ale nadal nie masz do końca pewności? Kredyt hipoteczny to zobowiązanie na lata, więc trzeba podejść do niego rozsądnie.

 

1. Masz dobrą prac...

data dodania
2019-11-25 11:33:11

Pożyczka niejedno ma imię. Wyróżniamy kilka podstawowych rodzajów pożyczek, a jeśli zagłębić się w ten temat mocniej, to okaże się, że tych pożyczek jest znacznie więcej. Pożyczka na 500 plus to tylko jedna z opcji.

 

Pożyczka ...

Zobacz wszystkie artykuły