(85) 307 00 12
Tu jesteś
/ Strona Główna / Komputery i Internet /   Projektowanie oprogramowania - amctech.pl

Projektowanie oprogramowania - amctech.pl

Jesteśmy firmą dla której profesjonalne podejście to jeden z priorytetów. Projektujemy oprogramowania najwyższej jakości dla firm z praktycznie wszystkich gałęzi przemysłu. W naszych szeregach można znaleźć ponad 100 specjalistów i inżynierów, który znają się na swojej pracy o czym może świadczyć nasza 20 letnia obecność na rynku przemysłowym. Ogromny bagaż doświadczeń naszego zespołu pozwala na kompleksowe podejście do problemów i rozwiązanie go w najbardziej optymalny sposób nie odbierając przy tym jakości projektowanego oprogramowania. Nasi klienci pochodzą z różnych gałęzi przemysłu, ale dla każdego z nich znajdziemy swojego specjalistę. Mechanika, elektronika czy projektowanie oprogramowania to dla nas chleb powszedni a problemy rozwiązujemy z radością. Dla wszystkich naszych pracowników przemysł to nie tylko miejsce w którym pracują, ale też pasja i sposób na wyrażanie siebie i wykorzystania swojej wiedzy zdobytej przez lata doświadczeń w praktyce. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony, przeczytania o naszych projektach, historii firmy oraz zapoznania się w szerszym stopniu z naszą ofertą. W razie pytań jesteśmy do państwa dyspozycji.

2019-10-04
Chcesz zmienić ten wpis zwykły na Firmowy? Kliknij tutaj
Polecane z branży


Komputery i Internet
Windows 8
http://mywindows8.pl
Sekrety Google AdSense
http://adsense.secret4u.net
Artykuły
data dodania
2019-12-04 10:07:46

160 godzin - to czas, który przeciętny Polak spędza średnio każdego miesiąca w pracy. Mówiąc inaczej to trochę tak, jakby każdy z nas przeprowadzał się do firmy na jeden tydzień. Co więc zrobić, aby pracownicy czuli się komfortowo i nie tra...

data dodania
2019-12-03 18:04:02

Zastanawiasz się nad wzięciem kredytu hipotecznego? Rozważasz wszystkie za i przeciw, ale nadal nie masz do końca pewności? Kredyt hipoteczny to zobowiązanie na lata, więc trzeba podejść do niego rozsądnie.

 

1. Masz dobrą prac...

data dodania
2019-11-25 11:33:11

Pożyczka niejedno ma imię. Wyróżniamy kilka podstawowych rodzajów pożyczek, a jeśli zagłębić się w ten temat mocniej, to okaże się, że tych pożyczek jest znacznie więcej. Pożyczka na 500 plus to tylko jedna z opcji.

 

Pożyczka ...

Zobacz wszystkie artykuły