(85) 307 00 12
Tu jesteś
/ Strona Główna / Komputery i Internet /   Program do prowadzenia firm ODL

Program do prowadzenia firm ODL

Firma ODL Sp. z o.o. ul. Cokołowa 41, 01-384 Warszawa oferuje oprogramowanie dla firm handlowych ERP System. Dzięki niemu właściciele firm mogą bezproblemowo zarządzać przepływem towarów w swoich sklepach i realizować politykę handlową swojej firmy. Oprogramowanie dla biznesu ODL może pochwalić się latami doświadczenia oraz bezawaryjnością oferowanych usług. Program do prowadzenia firmy ERP pozwala w pełni kontrolować swoje przedsiębiorstwo. Oferta firmy ODL Sp.z.o.o jest bardzo zróżnicowana i elastyczna. Klienci mogą wybrać moduły systemu według własnych preferencji. Z biegiem czasu można rozszerzyć zakres usług. Klienci mają do wyboru między innymi oprogramowanie do sprzedaży detalicznej, które umożliwia zarządzanie siecią detaliczną (automatyczne księgowanie, sprzedaż czy też obsługa klienta). System obsługuje wiele walut i jest bezpieczny oraz intuicyjny. Dane zapisują się w chmurze. Mamy dostęp do raportów, analiz oraz do zarządzania kadrami i płacami. Z oprogramowania ERP System korzysta już wiele znanych sklepów odzieżowych, jubilerów oraz firm zajmujących się wyposażeniem wnętrz. Zakup systemu oferowanego przez firmę ODL z Warszawy ułatwi pracę wielu właścicielom firm handlowych.

2018-05-16
Chcesz zmienić ten wpis zwykły na Firmowy? Kliknij tutaj
erp
Polecane z branży


Komputery i Internet
Generator aukcji internetowych
http://generato.org
Baan.pl - porady na temat mody
http://www.baan.pl
Artykuły
data dodania
2019-12-04 10:07:46

160 godzin - to czas, który przeciętny Polak spędza średnio każdego miesiąca w pracy. Mówiąc inaczej to trochę tak, jakby każdy z nas przeprowadzał się do firmy na jeden tydzień. Co więc zrobić, aby pracownicy czuli się komfortowo i nie tra...

data dodania
2019-12-03 18:04:02

Zastanawiasz się nad wzięciem kredytu hipotecznego? Rozważasz wszystkie za i przeciw, ale nadal nie masz do końca pewności? Kredyt hipoteczny to zobowiązanie na lata, więc trzeba podejść do niego rozsądnie.

 

1. Masz dobrą prac...

data dodania
2019-11-25 11:33:11

Pożyczka niejedno ma imię. Wyróżniamy kilka podstawowych rodzajów pożyczek, a jeśli zagłębić się w ten temat mocniej, to okaże się, że tych pożyczek jest znacznie więcej. Pożyczka na 500 plus to tylko jedna z opcji.

 

Pożyczka ...

Zobacz wszystkie artykuły