(85) 307 00 12
Tu jesteś
/ Strona Główna / Zdrowie Uroda Kondycja /   Pracownia protetyczna Skrok-Wolski

Pracownia protetyczna Skrok-Wolski

Potrzebujesz korony cyrkonowej bądź też protezy elastycznej?Laboratorium Protetyki Stomatologiczniej Skrok-Wolski mieszczące się na terenia Żor to firma, która wprowadza najnowsze technologie związane z innowacyjną protetyką stomatologiczną.Korzystają z najnowszych osiągnięć technologicznych by zapewnić swym klientom jak najlepszy efekt.Ich produkty tworzone są z najwyższej jakości certyfikowanych materiałów wiodących światowych firm.Oferują korony cyrkonowy z ceramiki-press-on-metal oraz protezy elastyczne-termoplastyczne.

2017-01-23
Chcesz zmienić ten wpis zwykły na Firmowy? Kliknij tutaj
Polecane z branży


Zdrowie Uroda Kondycja
F.H. Forever - ForeverAloes.eu
http://www.foreveraloes.eu
Dentalstudio.rzeszow.pl - Stomatolog Rzeszów
http://dentalstudio.rzeszow.pl
Szpital-lukasza.pl - Szpital Bydgoszcz
http://szpital-lukasza.pl
Artykuły
data dodania
2019-12-04 10:07:46

160 godzin - to czas, który przeciętny Polak spędza średnio każdego miesiąca w pracy. Mówiąc inaczej to trochę tak, jakby każdy z nas przeprowadzał się do firmy na jeden tydzień. Co więc zrobić, aby pracownicy czuli się komfortowo i nie tra...

data dodania
2019-12-03 18:04:02

Zastanawiasz się nad wzięciem kredytu hipotecznego? Rozważasz wszystkie za i przeciw, ale nadal nie masz do końca pewności? Kredyt hipoteczny to zobowiązanie na lata, więc trzeba podejść do niego rozsądnie.

 

1. Masz dobrą prac...

data dodania
2019-11-25 11:33:11

Pożyczka niejedno ma imię. Wyróżniamy kilka podstawowych rodzajów pożyczek, a jeśli zagłębić się w ten temat mocniej, to okaże się, że tych pożyczek jest znacznie więcej. Pożyczka na 500 plus to tylko jedna z opcji.

 

Pożyczka ...

Zobacz wszystkie artykuły