(85) 307 00 12
Tu jesteś
/ Strona Główna / Budownictwo Architektura /   Pogotowie kanalizacyjne 24h - Aglomeracja Śląska

Pogotowie kanalizacyjne 24h - Aglomeracja Śląska

Pogotowie kanalizacyjne - jesteśmy dostępni 24h / 7 dni. Dojazd Gratis. Pracujemy na terenie aglomeracji śląskiej. Szybka realizacja zleceń - kilka brygad w różnych rejonach. Wycena usługi nawet podczas rozmowy telefonicznej. W zakres prac wchodzą: udrażnianie instalacji kanalizacyjnych takich jak: piony, zlewy, szamba, piony, studzienki, czyszczenie kanalizacji deszczowych i sanitarnych: główne ciągi kanalizacyjne, przepompowanie, wpusty uliczne, przepusty drogowe, itp. inspekcja instalacji kanalizacyjnych dla różnych średnic rur, awarie kanalizacyjne Wypróbuj nas. Z naszych usług korzystało i nadal korzysta wiele przedsiębiorstw i instytucji oraz klientów indywidualnych.

Chcesz zmienić ten wpis zwykły na Firmowy? Kliknij tutaj
Polecane z branży


Budownictwo Architektura
Kontakt ANNA REPEĆ
http://www.kontakt-zamosc.pl
Materiały budowlane - blog o budowaniu
http://material-budowlany.pl
Artykuły
data dodania
2019-12-04 10:07:46

160 godzin - to czas, który przeciętny Polak spędza średnio każdego miesiąca w pracy. Mówiąc inaczej to trochę tak, jakby każdy z nas przeprowadzał się do firmy na jeden tydzień. Co więc zrobić, aby pracownicy czuli się komfortowo i nie tra...

data dodania
2019-12-03 18:04:02

Zastanawiasz się nad wzięciem kredytu hipotecznego? Rozważasz wszystkie za i przeciw, ale nadal nie masz do końca pewności? Kredyt hipoteczny to zobowiązanie na lata, więc trzeba podejść do niego rozsądnie.

 

1. Masz dobrą prac...

data dodania
2019-11-25 11:33:11

Pożyczka niejedno ma imię. Wyróżniamy kilka podstawowych rodzajów pożyczek, a jeśli zagłębić się w ten temat mocniej, to okaże się, że tych pożyczek jest znacznie więcej. Pożyczka na 500 plus to tylko jedna z opcji.

 

Pożyczka ...

Zobacz wszystkie artykuły