(85) 307 00 12
Tu jesteś
/ Strona Główna / Motoryzacja /   PERFEKT PL s.c. Adam Powała, Jarosław Laskowski
Promuj ten wpis
Dane firmy

PERFEKT PL s.c. Adam Powała, Jarosław Laskowski

Dane kontaktowe firmy
ul. Jarosławska 8
85-376 Bydgoszcz
Kujawsko-pomorskie
NIP: 953-272-51-97
REGON: 368270770
(66) 498 08 59
         664 980 859
Lokalizacja firmy

Szczegołówy opis firmy

Kompleksowe usługi lakiernicze i blacharskie w Bydgoszczy.


Firma Perfekt PL zaprasza do zapoznania się ze swoją ofertą.  Lakiernik i blacharz w konkurencyjnych cenach w Bydgoszczy. Gwarantujemy zadowolenie i pełną satysfakcję z wykonanych przez nas usług. Oferujemy usługi dobrego lakiernika i blacharza samochodowego  wykonującego swoją pracę z pasją oraz poczuciem estetyki. W naszej lakierni na mokro korzystamy z materiałów wysokiej jakości. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii gwarantujemy długoletnią jakość oraz odpornosć na korozję.

Nasz wykwalifikowany personel pomoże w doborze koloru lakieru oraz doradzi w sprawach technicznych po wypadkach drogowych. Ponadto, oferujemy również pomoc w wycenie pojazdu, a dodatkowo dla zwiększenia Państwa komfortu wypożyczymy samochód zastępczy na czas trwania naprawy. Oprócz powyższych usług oferujemy również lakiernictwo przemysłowe oraz lakiernictwo elementów wnętrz. Zyskaliśmy już tysiące zadowolonych Klientów. Dołącz do nas i przekonaj się jak powinny wyglądać profesjonalne usługi lakierniczo-blacharskie. Zajrzyj na naszą stronę internetową www.perfektpl.pro gdzie zamieszczamy zdjęcia naszych prac.


W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu z przedstawicielami firmy Perfekt PL!

Polecane z branży


Motoryzacja
Drift Blog
http://driftblog.pl
Skup aut Wrocław
http://wroclaw-skupsamochodow.pl
Autoklucze.com.pl - Auto-Tech Rzeszów
http://www.autoklucze.com.pl
Artykuły
data dodania
2021-01-21 08:37:17

Praktyczne umiejętności i kompetencje są podstawową walutą na rynku pracy. Trudno jednak jest je udowodnić zdalnie. Do tego celu służą certyfikaty, które stanowią potwierdzenie zdobytej wiedzy. Czym jest zaświadczenie MEN i jak je zdobyć po...

data dodania
2020-09-24 11:11:28

Urządzasz konferencję w Krakowie i zastanawiasz się jaki catering powinieneś zamówić? Dania ciepłe, zimne przekąski, wegańskie desery - wybranie odpowiednich dań zależy od charakteru wydarzenia i gustu Twoich gości. Jest jednak jeden elemen...

data dodania
2020-12-07 21:27:31

Kolory mają swoją symbolikę i niosą ze sobą pewne skojarzenia. To, jakie z nich będą widniały na naszych wydrukach, powinno być zależne od rodzaju przekazu oraz tego, do kogo ten przekaz kierujemy.

 

Siła koloru

 

Kol...

Zobacz wszystkie artykuły