(85) 307 00 12
Tu jesteś
/ Strona Główna / Budownictwo Architektura /   Osuszacze przemysłowe - SEIBU GIKEN DST POLAND

Osuszacze przemysłowe - SEIBU GIKEN DST POLAND

SEIBU GIKEN DST POLAND oferuje osuszacze przemysłowe i osuszacze adsorpcyjne. Wysoka wydajność osuszania, niska cena i niezawodność to gwarancja udanego zakupu dla każdej firmy, która chce ochronić swoją produkcję przed wilgocią i zwiększyć jakość produkowanych produktów. Osuszacze DST chronią przed pleśnią, grzybami, ratują zalane przez powodzie budynki. dzięki specjalnej konstrukcji mogą osuszać powietrze o temperaturze poniżej 0 stopni Celsiusza. Konstrukcja ze stali nierdzewnej sprawia, że są odporne nawet na najbardziej wymagające warunki przemysłowe.

Chcesz zmienić ten wpis zwykły na Firmowy? Kliknij tutaj
Polecane z branży


Budownictwo Architektura
Metal-Spectrum Sp. z o.o. - Toczenie CNC
http://www.metal-spectrum.pl
Bekens.pl
https://www.bekens.pl
Artykuły
data dodania
2019-12-04 10:07:46

160 godzin - to czas, który przeciętny Polak spędza średnio każdego miesiąca w pracy. Mówiąc inaczej to trochę tak, jakby każdy z nas przeprowadzał się do firmy na jeden tydzień. Co więc zrobić, aby pracownicy czuli się komfortowo i nie tra...

data dodania
2019-12-03 18:04:02

Zastanawiasz się nad wzięciem kredytu hipotecznego? Rozważasz wszystkie za i przeciw, ale nadal nie masz do końca pewności? Kredyt hipoteczny to zobowiązanie na lata, więc trzeba podejść do niego rozsądnie.

 

1. Masz dobrą prac...

data dodania
2019-11-25 11:33:11

Pożyczka niejedno ma imię. Wyróżniamy kilka podstawowych rodzajów pożyczek, a jeśli zagłębić się w ten temat mocniej, to okaże się, że tych pożyczek jest znacznie więcej. Pożyczka na 500 plus to tylko jedna z opcji.

 

Pożyczka ...

Zobacz wszystkie artykuły