(85) 307 00 12
Tu jesteś
/ Strona Główna / Edukacja Nauka Technika /   oskkujawa.pl - Wczasy z prawem jazdy łomża

oskkujawa.pl - Wczasy z prawem jazdy łomża

Ośrodek Szkolenia Kierowców „KUJAWA” istnieje od 1992 roku. Nasza siedziba znajduje się w Zambrowie i jesteśmy najstarszą szkołą jazdy w tym mieście. Od początku działalności szkolimy kierowców na wszystkie kategorie prawa jazdy. Ponadto w ofercie posiadamy kursy zawodowe, a także nowość – wczasy z prawem jazdy. Skorzystaj z tej oferty, aby zdobyć wymarzone kwalifikacje w ciągu dwóch tygodni urlopu. Jesteśmy dynamicznie rozwijającym się ośrodkiem kształcenia kierowców, zapewniamy komfortowe warunki nauki jazdy wszystkim kursantom.

Chcesz zmienić ten wpis zwykły na Firmowy? Kliknij tutaj
Polecane z branży


Edukacja Nauka Technika
Kurs pisarstwa - pasjapisania.pl
http://www.pasjapisania.pl
050 Meteorology - Teoria i Praktyka
http://lotniczapogoda.pl
Artykuły
data dodania
2019-12-04 10:07:46

160 godzin - to czas, który przeciętny Polak spędza średnio każdego miesiąca w pracy. Mówiąc inaczej to trochę tak, jakby każdy z nas przeprowadzał się do firmy na jeden tydzień. Co więc zrobić, aby pracownicy czuli się komfortowo i nie tra...

data dodania
2019-12-03 18:04:02

Zastanawiasz się nad wzięciem kredytu hipotecznego? Rozważasz wszystkie za i przeciw, ale nadal nie masz do końca pewności? Kredyt hipoteczny to zobowiązanie na lata, więc trzeba podejść do niego rozsądnie.

 

1. Masz dobrą prac...

data dodania
2019-11-25 11:33:11

Pożyczka niejedno ma imię. Wyróżniamy kilka podstawowych rodzajów pożyczek, a jeśli zagłębić się w ten temat mocniej, to okaże się, że tych pożyczek jest znacznie więcej. Pożyczka na 500 plus to tylko jedna z opcji.

 

Pożyczka ...

Zobacz wszystkie artykuły