(85) 307 00 12
Tu jesteś
/ Strona Główna / Kultura i Sztuka /   Opinie o książkach | www.nakanapie.pl

Opinie o książkach | www.nakanapie.pl

Portal nakanapie.pl to strona, na której zamieszczane są przede wszystkim opinie o książkach. Znajdziemy tam bazę tysięcy tytułów, o których mają coś do powiedzenia zarówno inni czytelnicy, jak i sama redakcja strony. Dla użytkowników portalu, oprócz opinii o książkach, dostępne jest także forum. Na forum tym, po zarejestrowaniu, mogą prowadzić ożywione dyskusje na tematy związane z ostatnio przeczytanymi pozycjami literackimi. Kolejną funkcją portalu, która jest równie często wykorzystywana, jest możliwość katalogowania własnych zbiorów bibliotecznych. Możemy w łatwy sposób tworzyć proste listy książek, które np. posiadamy, przeczytaliśmy lub dopiero zamierzamy przeczytać. Portal nakanapie.pl, wyróżnia się od innych stron z opiniami o książkach również faktem, iż możemy na nim skorzystać z porównywarki cen interesujących nas książek. Niezależnie od tego czy planujemy zakupić nowy tom czy może używany, sprawdzimy jego cenę w konkretnych księgarniach lub antykwariatach.

Chcesz zmienić ten wpis zwykły na Firmowy? Kliknij tutaj
Polecane z branży


Kultura i Sztuka
HAFTEC - haft komputerowy
http://haftec.pl
Stare fotografie i stare zdjecia
http://starefoto.pl
Slawus Polonus Galerus - Malarstwo, Obrazy, Rerpodukcje
http://www.mslawuski.republika.pl/
Artykuły
data dodania
2019-12-04 10:07:46

160 godzin - to czas, który przeciętny Polak spędza średnio każdego miesiąca w pracy. Mówiąc inaczej to trochę tak, jakby każdy z nas przeprowadzał się do firmy na jeden tydzień. Co więc zrobić, aby pracownicy czuli się komfortowo i nie tra...

data dodania
2019-12-03 18:04:02

Zastanawiasz się nad wzięciem kredytu hipotecznego? Rozważasz wszystkie za i przeciw, ale nadal nie masz do końca pewności? Kredyt hipoteczny to zobowiązanie na lata, więc trzeba podejść do niego rozsądnie.

 

1. Masz dobrą prac...

data dodania
2019-11-25 11:33:11

Pożyczka niejedno ma imię. Wyróżniamy kilka podstawowych rodzajów pożyczek, a jeśli zagłębić się w ten temat mocniej, to okaże się, że tych pożyczek jest znacznie więcej. Pożyczka na 500 plus to tylko jedna z opcji.

 

Pożyczka ...

Zobacz wszystkie artykuły