(85) 307 00 12
Tu jesteś
/ Strona Główna / Inne /   Oazabronowice.pl - Oaza Bronowice Kraków

Oazabronowice.pl - Oaza Bronowice Kraków

Oaza Bronowice to inwestycja budownictwa mieszkaniowego składająca się z dwóch nowoczesnych budynków, które zostały połączone wygodnym garażem podziemnym. Projekt inwestycji został wykonany przez biuro architektoniczne B2 Studio. Jej niewątpliwą zaletą jest znakomita lokalizacja, w dogodnym punkcie Krakowa. W pobliżu znajdują się niezbędne lokale usługowe i plac zabaw. Plany mieszkań zamieszczono na stronie internetowej.

Chcesz zmienić ten wpis zwykły na Firmowy? Kliknij tutaj
Polecane z branży


Inne
Salon sukien ślubnych Poznań
http://gracja.poznan.pl
Doskonały dentysta - Perfektmed.pl
http://www.perfektmed.pl
Artykuły
data dodania
2019-12-04 10:07:46

160 godzin - to czas, który przeciętny Polak spędza średnio każdego miesiąca w pracy. Mówiąc inaczej to trochę tak, jakby każdy z nas przeprowadzał się do firmy na jeden tydzień. Co więc zrobić, aby pracownicy czuli się komfortowo i nie tra...

data dodania
2019-12-03 18:04:02

Zastanawiasz się nad wzięciem kredytu hipotecznego? Rozważasz wszystkie za i przeciw, ale nadal nie masz do końca pewności? Kredyt hipoteczny to zobowiązanie na lata, więc trzeba podejść do niego rozsądnie.

 

1. Masz dobrą prac...

data dodania
2019-11-25 11:33:11

Pożyczka niejedno ma imię. Wyróżniamy kilka podstawowych rodzajów pożyczek, a jeśli zagłębić się w ten temat mocniej, to okaże się, że tych pożyczek jest znacznie więcej. Pożyczka na 500 plus to tylko jedna z opcji.

 

Pożyczka ...

Zobacz wszystkie artykuły