(85) 307 00 12
Tu jesteś
/ Strona Główna / Komputery i Internet /   nagiec.org - Projekty IT na zamówienie

nagiec.org - Projekty IT na zamówienie

Arkadiusz Nagięć prowadzi stronę internetową nagiec.org, gdzie można dowiedzieć się o świadczonych przez niego usługach. Jest to freelancer z ogromnym doświadczeniem, które zdobywał już od czasów szkolnych. Interesuje się branżą informatyczną i poświęca jej sporo swojego czasu. Na co dzień zajmuje się wykonywaniem projektów IT na zamówienie, w tym również aplikacji mobilnych czy systemów zarządzania infrastrukturą. Jest to człowiek, który z pełnym zaangażowaniem oddaje się swojej pracy i nie marnuje czasu klientów. Do każdego zlecenia podchodzi indywidualnie i z pełnym profesjonalizmem. Wykonuje rzetelnie swoją pracę, z czego każdy z jego klientów jest zadowolony. Korzysta też ze sprawdzonych przez siebie metod, które wciąż sprawdzają się w projektach. Można na nim polegać w każdej sprawie.

Chcesz zmienić ten wpis zwykły na Firmowy? Kliknij tutaj
Polecane z branży


Komputery i Internet
AltreDesign
http://www.altredesign.pl
Star Marketing
http://www.star-marketing.pl
Artykuły
data dodania
2019-12-04 10:07:46

160 godzin - to czas, który przeciętny Polak spędza średnio każdego miesiąca w pracy. Mówiąc inaczej to trochę tak, jakby każdy z nas przeprowadzał się do firmy na jeden tydzień. Co więc zrobić, aby pracownicy czuli się komfortowo i nie tra...

data dodania
2019-12-03 18:04:02

Zastanawiasz się nad wzięciem kredytu hipotecznego? Rozważasz wszystkie za i przeciw, ale nadal nie masz do końca pewności? Kredyt hipoteczny to zobowiązanie na lata, więc trzeba podejść do niego rozsądnie.

 

1. Masz dobrą prac...

data dodania
2019-11-25 11:33:11

Pożyczka niejedno ma imię. Wyróżniamy kilka podstawowych rodzajów pożyczek, a jeśli zagłębić się w ten temat mocniej, to okaże się, że tych pożyczek jest znacznie więcej. Pożyczka na 500 plus to tylko jedna z opcji.

 

Pożyczka ...

Zobacz wszystkie artykuły