(85) 307 00 12
Tu jesteś
/ Strona Główna / Motoryzacja /   MotoRent - wypożyczalnia motocykli w Gdańsku

MotoRent - wypożyczalnia motocykli w Gdańsku

MotoRent to gdańska wypożyczalnia motocykli Yahama i Honda. Łącznie do dyspozycji jest kilka modeli jednośladów, a na stronie znajduje się również opis polecanych tras nadmorskich. Ceny wynajmu zaczynają się od 129 zł za dobę, a motocykle można wypożyczyć na dowolny okres - im dłuższy, tym niższa cena jednostkowa. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług w szczególności turystów, którzy chcą zapewnić sobie możliwość zwiedzenia miejsc słabo dostępnych podczas jazdy samochodem.

Chcesz zmienić ten wpis zwykły na Firmowy? Kliknij tutaj
Polecane z branży


Motoryzacja
Nissan Novellus Autoryzowany Dealer Nissana
http://www.novellus.com.pl/
Gdnexpress.pl
http://gdnexpress.pl
Części zawieszenia - blog AutoZawieszenie.pl
http://www.autozawieszenie.pl
Artykuły
data dodania
2019-12-04 10:07:46

160 godzin - to czas, który przeciętny Polak spędza średnio każdego miesiąca w pracy. Mówiąc inaczej to trochę tak, jakby każdy z nas przeprowadzał się do firmy na jeden tydzień. Co więc zrobić, aby pracownicy czuli się komfortowo i nie tra...

data dodania
2019-12-03 18:04:02

Zastanawiasz się nad wzięciem kredytu hipotecznego? Rozważasz wszystkie za i przeciw, ale nadal nie masz do końca pewności? Kredyt hipoteczny to zobowiązanie na lata, więc trzeba podejść do niego rozsądnie.

 

1. Masz dobrą prac...

data dodania
2019-11-25 11:33:11

Pożyczka niejedno ma imię. Wyróżniamy kilka podstawowych rodzajów pożyczek, a jeśli zagłębić się w ten temat mocniej, to okaże się, że tych pożyczek jest znacznie więcej. Pożyczka na 500 plus to tylko jedna z opcji.

 

Pożyczka ...

Zobacz wszystkie artykuły