(85) 307 00 12
Tu jesteś
/ Strona Główna / Biznes i Ekonomia /   METIMEX - parownica platynowa

METIMEX - parownica platynowa

Mamy niewątpliwy zaszczyt zaprezentować Państwu ofertę firmy METIMEX z Pyskowic, istniejącej na rynku od przeszło 20 lat. Naszą specjalnością jest dostarczanie specjalistycznego sprzętu do laboratoriów przemysłowych, w tym stacjonarnych i przenośnych spektrometrów emisyjnych, urządzeń do przygotowywania próbek oraz akcesoriów do analizy XFR. Tworzymy do tego wyroby laboratoryjne ze stopów platyny, irydu i złota. Prowadzimy także usługę recyklingu zużytych wyrobów laboratoryjnych ze stopów metali szlachetnych. Zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną propozycją, umieszczoną na stronie internetowej.

Chcesz zmienić ten wpis zwykły na Firmowy? Kliknij tutaj
Polecane z branży


Biznes i Ekonomia
Kancelaria Podatkowa Małgorzata Lorenc
http://podatki-katowice.pl
Parasole-Reklamowe.biz.pl - parasole reklamowe
http://www.parasole-reklamowe.biz.pl
Assistance polska
http://pomoc-fachowcow.pl
Artykuły
data dodania
2019-12-04 10:07:46

160 godzin - to czas, który przeciętny Polak spędza średnio każdego miesiąca w pracy. Mówiąc inaczej to trochę tak, jakby każdy z nas przeprowadzał się do firmy na jeden tydzień. Co więc zrobić, aby pracownicy czuli się komfortowo i nie tra...

data dodania
2019-12-03 18:04:02

Zastanawiasz się nad wzięciem kredytu hipotecznego? Rozważasz wszystkie za i przeciw, ale nadal nie masz do końca pewności? Kredyt hipoteczny to zobowiązanie na lata, więc trzeba podejść do niego rozsądnie.

 

1. Masz dobrą prac...

data dodania
2019-11-25 11:33:11

Pożyczka niejedno ma imię. Wyróżniamy kilka podstawowych rodzajów pożyczek, a jeśli zagłębić się w ten temat mocniej, to okaże się, że tych pożyczek jest znacznie więcej. Pożyczka na 500 plus to tylko jedna z opcji.

 

Pożyczka ...

Zobacz wszystkie artykuły