(85) 307 00 12
Tu jesteś
/ Strona Główna / Inne /   merplast.com.pl

merplast.com.pl

Merplast to profesjonalna, funkcjonująca od 2000 roku firma, która specjalizuje się w wykonywaniu elementów z tworzyw termoplastycznych. W zakres świadczonych usług wchodzi projekt, tworzenie jak również montaż wyrobów, które wyprodukowane są przy wykorzystaniu metody wtryskiwania. Firma tworzy elementy techniczne, ślizgowe, skomplikowane i według indywidualnego projektu. Proponuje też wyroby dla branży spożywczej i do aparatury kontrolno-pomiarowej. Zapewnia współpracę na najwyższym poziomie i konkurencyjne ceny. Szczegóły oferty i dane kontaktowe znaleźć można na stronie internetowej.

Chcesz zmienić ten wpis zwykły na Firmowy? Kliknij tutaj
Polecane z branży


Inne
www.adwokatmagdalenarduch.pl
http://www.adwokatmagdalenarduch.pl
Zakład pogrzebowy KOSMALA Halina i Marek
http://www.uslugipogrzebowesiemianowice.pl
Artykuły
data dodania
2019-12-04 10:07:46

160 godzin - to czas, który przeciętny Polak spędza średnio każdego miesiąca w pracy. Mówiąc inaczej to trochę tak, jakby każdy z nas przeprowadzał się do firmy na jeden tydzień. Co więc zrobić, aby pracownicy czuli się komfortowo i nie tra...

data dodania
2019-12-03 18:04:02

Zastanawiasz się nad wzięciem kredytu hipotecznego? Rozważasz wszystkie za i przeciw, ale nadal nie masz do końca pewności? Kredyt hipoteczny to zobowiązanie na lata, więc trzeba podejść do niego rozsądnie.

 

1. Masz dobrą prac...

data dodania
2019-11-25 11:33:11

Pożyczka niejedno ma imię. Wyróżniamy kilka podstawowych rodzajów pożyczek, a jeśli zagłębić się w ten temat mocniej, to okaże się, że tych pożyczek jest znacznie więcej. Pożyczka na 500 plus to tylko jedna z opcji.

 

Pożyczka ...

Zobacz wszystkie artykuły