(85) 307 00 12
Tu jesteś
/ Strona Główna / Fotografia /   Manufakturafilmow.pl

Manufakturafilmow.pl

Niekiedy w pakietach do teledysku dołączane są ujęcia plenerowe wykonane w innym dniu niż ślub. W portfolio można znaleźć specjalne podziękowania dla rodziców, zaproszenia wideo czy teledyski narzeczeńskie. Film nagrywany jest zawsze w oparciu o scenariusz stworzony przez nas w konsultacji z parą młodą. W ofercie mamy fotografię ślubną - szkolimy się i podążamy za nowymi trendami w zdjęciach ślubnych. Oferujemy nie tylko tradycyjny reportaż, ale pracownicy wykonują też zdjęcia ala fotobudka z drukiem zdjęć na miejscu i wklejeniem do pamiątkowej księgi gości. Manufaktura Filmów zaprasza!

Chcesz zmienić ten wpis zwykły na Firmowy? Kliknij tutaj
Polecane z branży


Fotografia
Baza Modelek Fotomodelki Modelki Hostessy
http://www.fotomodelka.info/
Galeria Infoweb
http://www.galeria.infoweb.pl
Artykuły
data dodania
2019-12-04 10:07:46

160 godzin - to czas, który przeciętny Polak spędza średnio każdego miesiąca w pracy. Mówiąc inaczej to trochę tak, jakby każdy z nas przeprowadzał się do firmy na jeden tydzień. Co więc zrobić, aby pracownicy czuli się komfortowo i nie tra...

data dodania
2019-12-03 18:04:02

Zastanawiasz się nad wzięciem kredytu hipotecznego? Rozważasz wszystkie za i przeciw, ale nadal nie masz do końca pewności? Kredyt hipoteczny to zobowiązanie na lata, więc trzeba podejść do niego rozsądnie.

 

1. Masz dobrą prac...

data dodania
2019-11-25 11:33:11

Pożyczka niejedno ma imię. Wyróżniamy kilka podstawowych rodzajów pożyczek, a jeśli zagłębić się w ten temat mocniej, to okaże się, że tych pożyczek jest znacznie więcej. Pożyczka na 500 plus to tylko jedna z opcji.

 

Pożyczka ...

Zobacz wszystkie artykuły