(85) 307 00 12
Tu jesteś
/ Strona Główna / Budownictwo Architektura /   Lirsiedlce.pl - deweloper budowlany

Lirsiedlce.pl - deweloper budowlany

Lir to największy deweloper budujący mieszkania na terenie miasta Siedlce w województwie mazowieckim. Realizowane osiedle to kompleks kilku nowoczesnych bloków mieszkalnych w uroczej okolicy niedaleko centrum miasta. Dużo zieleni wokół osiedla sprawia że jest to idealne miejsce dla rodzin z dziećmi. Doskonała lokalizacja pozwalająca w dosłownie kilka minut dostać się do centrum miasta.

Chcesz zmienić ten wpis zwykły na Firmowy? Kliknij tutaj
Polecane z branży


Budownictwo Architektura
Specjalistyczne Prace Wysokościowe
http://www.alpinisci.entro.pl
Tartak Urszulewo
http://tartak-urszulewo.com.pl
Producentrusztowan.com
http://producentrusztowan.com
Artykuły
data dodania
2020-04-29 13:00:22
Płyty indukcyjne to aktualnie coraz bardziej popularny element wyposażenia każdej nowoczesnej kuchni. Ich główna zaleta? Pozwalają na przygotowanie smacznego posiłku w o wiele krótszym czasie niż w przypadku tradycyjnych kuchni gazowych i e...
data dodania
2020-04-30 17:03:50

Stare meble potrafią wnieść do mieszkania specyficzny klimat i nadać wnętrzu charakteru. Unikatowe, oryginalne, niespotykane - miłośnicy mebli w stylu vintage z pewnością zgodzą się z tymi określeniami.

 

Możesz samodzielnie zm...

data dodania
2020-04-30 16:50:14

Desery fit z płatków jaglanych to propozycje dla tych, którzy uwielbiają słodycze, ale chcą zadbać o sylwetkę. Zdrowe desery zastąpią tradycyjne słodkie przekąski, dostarczając niezbędnych składników odżywczych.

 

Desery fit z...

Zobacz wszystkie artykuły