(85) 307 00 12
Tu jesteś
/ Strona Główna / Komputery i Internet /   LeonisApps.pl

LeonisApps.pl

Zajmujemy się w naszej firmie realizowaniem dedykowanego oprogramowania na rzecz klientów biznesowych. Posiadamy zespół doświadczonych specjalistów, co pozwala nam zapewnić realizację nowoczesnego oprogramowania z wykorzystaniem metodologii Scrum. Tworzymy między innymi korporacyjne systemy informatyczne w technologii Java, oprogramowanie na aplikacje mobilne, unikalne rozwiązania z wykorzystaniem Adobe CQ.

Chcesz zmienić ten wpis zwykły na Firmowy? Kliknij tutaj
ios
Polecane z branży


Komputery i Internet
Sansec.pl - Doradztwo it
http://sansec.pl
Artykuły
data dodania
2019-12-04 10:07:46

160 godzin - to czas, który przeciętny Polak spędza średnio każdego miesiąca w pracy. Mówiąc inaczej to trochę tak, jakby każdy z nas przeprowadzał się do firmy na jeden tydzień. Co więc zrobić, aby pracownicy czuli się komfortowo i nie tra...

data dodania
2019-12-03 18:04:02

Zastanawiasz się nad wzięciem kredytu hipotecznego? Rozważasz wszystkie za i przeciw, ale nadal nie masz do końca pewności? Kredyt hipoteczny to zobowiązanie na lata, więc trzeba podejść do niego rozsądnie.

 

1. Masz dobrą prac...

data dodania
2019-11-25 11:33:11

Pożyczka niejedno ma imię. Wyróżniamy kilka podstawowych rodzajów pożyczek, a jeśli zagłębić się w ten temat mocniej, to okaże się, że tych pożyczek jest znacznie więcej. Pożyczka na 500 plus to tylko jedna z opcji.

 

Pożyczka ...

Zobacz wszystkie artykuły