(85) 307 00 12
Tu jesteś
/ Strona Główna / Inne /   Legwan

Legwan

Legwan to łódzkie biuro tłumaczeń, które zatrudnia wielu znakomitych specjalistów, dzięki którym twoje zlecenie zostanie zrealizowane szybko oraz profesjonalnie. Możesz zlecić tłumaczenie ustne (szeptane, konsekutywne, symultaniczne), jak i tłumaczenia pisemne (standardowe oraz przysięgłe). Legwan posiada także niezbędny sprzęt do tłumaczeń konferencyjnych.

Chcesz zmienić ten wpis zwykły na Firmowy? Kliknij tutaj
Polecane z branży


Inne
Aska.com.pl
http://www.aska.com.pl
ZadajPytanie.pl - pytania i odpowiedzi
http://www.zadajpytanie.pl/
Artykuły
data dodania
2019-12-04 10:07:46

160 godzin - to czas, który przeciętny Polak spędza średnio każdego miesiąca w pracy. Mówiąc inaczej to trochę tak, jakby każdy z nas przeprowadzał się do firmy na jeden tydzień. Co więc zrobić, aby pracownicy czuli się komfortowo i nie tra...

data dodania
2019-12-03 18:04:02

Zastanawiasz się nad wzięciem kredytu hipotecznego? Rozważasz wszystkie za i przeciw, ale nadal nie masz do końca pewności? Kredyt hipoteczny to zobowiązanie na lata, więc trzeba podejść do niego rozsądnie.

 

1. Masz dobrą prac...

data dodania
2019-11-25 11:33:11

Pożyczka niejedno ma imię. Wyróżniamy kilka podstawowych rodzajów pożyczek, a jeśli zagłębić się w ten temat mocniej, to okaże się, że tych pożyczek jest znacznie więcej. Pożyczka na 500 plus to tylko jedna z opcji.

 

Pożyczka ...

Zobacz wszystkie artykuły