(85) 307 00 12
Tu jesteś
/ Strona Główna / Zdrowie Uroda Kondycja /   leczenierzeszow.pl - Lecznicza terapia metodą Żenni

leczenierzeszow.pl - Lecznicza terapia metodą Żenni

Gabinet medyczny w Rzeszowie oferuje leczenie nowatorską metodą Dr. Wiktora Żenni. Elektrostymulacje metodą Żenni pomagają w leczeniu chorób: - tarczycy (nadczynność, niedoczynność, hasimoto), - zapalenia trzustki, wątroby, jelit, pęcherza, nerek - zapalenie stawów - bóle kregosłupa - depresje, nerwice - jaskre, zaćme - choroby kobiece, bezpłodność Metodą Żenni jest wysoce skuteczna co potwierdzają nie tylko renomowani lekarze ale także wyleczeni pacjenci. Zabiegi wykonywane są w naszym gabinecie w Rzeszowie w odstępach od 1 do 4 tygodni, w zależności od miejsca i rodzaju stymulacji. Wszystkie osoby zainteresowane tą nowatorską metodą leczenia zapraszamy do naszego gabinetu.

Chcesz zmienić ten wpis zwykły na Firmowy? Kliknij tutaj
Polecane z branży


Zdrowie Uroda Kondycja
MedicalSensus Sanatorium Polanica
http://medicalsensus.pl
Medicus24.pl
http://www.medicus24.pl
Artykuły
data dodania
2019-12-04 10:07:46

160 godzin - to czas, który przeciętny Polak spędza średnio każdego miesiąca w pracy. Mówiąc inaczej to trochę tak, jakby każdy z nas przeprowadzał się do firmy na jeden tydzień. Co więc zrobić, aby pracownicy czuli się komfortowo i nie tra...

data dodania
2019-12-03 18:04:02

Zastanawiasz się nad wzięciem kredytu hipotecznego? Rozważasz wszystkie za i przeciw, ale nadal nie masz do końca pewności? Kredyt hipoteczny to zobowiązanie na lata, więc trzeba podejść do niego rozsądnie.

 

1. Masz dobrą prac...

data dodania
2019-11-25 11:33:11

Pożyczka niejedno ma imię. Wyróżniamy kilka podstawowych rodzajów pożyczek, a jeśli zagłębić się w ten temat mocniej, to okaże się, że tych pożyczek jest znacznie więcej. Pożyczka na 500 plus to tylko jedna z opcji.

 

Pożyczka ...

Zobacz wszystkie artykuły