(85) 307 00 12
Tu jesteś
/ Strona Główna / Biznes i Ekonomia /   LE BIJOUX - dodatki krawieckie Warszawa centrum

LE BIJOUX - dodatki krawieckie Warszawa centrum

Przedstawiamy Państwu ofertę, którą przygotowała Pasmanteria z Warszawy. Proponujemy szeroki wybór asortymentu wysokiej jakości produktów pasmanteryjnych, w tym guzików, wszywek, włóczek, wstążek, igieł do szycia, tkanin, nici i wielu innych dodatków. Prócz tego zajmujemy się również sprzedażą nowoczesnych maszyn szwalniczych od takich producentów jak np.: Viking, Gritzner czy Toyota. Służymy fachowym doradztwem i pomożemy wybrać maszynę odpowiednią do potrzeb i możliwości Klienta. Gwarantujemy przy tym atrakcyjne ceny oraz fachowe usługi serwisowe urządzeń. Osoby, które są zaciekawione naszą ofertą - prosimy o kontakt telefoniczny, mailowy albo osobisty. Więcej na stronie www.

Chcesz zmienić ten wpis zwykły na Firmowy? Kliknij tutaj
Polecane z branży


Biznes i Ekonomia
Cartonbox.pl
http://cartonbox.pl
Biurotrojmiasto.pl - Biura Trójmiasto
http://biurotrojmiasto.pl
Artykuły
data dodania
2019-12-04 10:07:46

160 godzin - to czas, który przeciętny Polak spędza średnio każdego miesiąca w pracy. Mówiąc inaczej to trochę tak, jakby każdy z nas przeprowadzał się do firmy na jeden tydzień. Co więc zrobić, aby pracownicy czuli się komfortowo i nie tra...

data dodania
2019-12-03 18:04:02

Zastanawiasz się nad wzięciem kredytu hipotecznego? Rozważasz wszystkie za i przeciw, ale nadal nie masz do końca pewności? Kredyt hipoteczny to zobowiązanie na lata, więc trzeba podejść do niego rozsądnie.

 

1. Masz dobrą prac...

data dodania
2019-11-25 11:33:11

Pożyczka niejedno ma imię. Wyróżniamy kilka podstawowych rodzajów pożyczek, a jeśli zagłębić się w ten temat mocniej, to okaże się, że tych pożyczek jest znacznie więcej. Pożyczka na 500 plus to tylko jedna z opcji.

 

Pożyczka ...

Zobacz wszystkie artykuły