(85) 307 00 12
Tu jesteś
/ Strona Główna / Edukacja Nauka Technika /   Kursy Kosmetyczne - beautyestetic.pl

Kursy Kosmetyczne - beautyestetic.pl

Firma szkoleniowa z tradycjami Beauty Estetic Academy (beautyestetic.pl) oferuje szeroki pakiet szkoleń dla lekarzy i kosmetologów z zakresu medycyny estetycznej. Szkolenia kosmetyczne prowadzone przez kosmetologów o najwyższych kwalifikacjach odbywają się w siedzibie firmy w Katowicach. Obiekt posiada multimedialne sale wykładowe oraz stanowiska pracy wyposażone w wysokiej klasy produkty, akcesoria oraz sprzęt kosmetyczny Kursy kosmetyczne prowadzone są w małych grupach, a kadra szkoleniowa kładzie duży nacisk na część praktyczną nauczania. Mając na uwadze komfort klienta, szkolenia dla kosmetologów organizowane są również w trybie indywidualnym Beauty Estetic Academy jest wpisana do rejestru Instytucji Szkoleniowych zgodnie z rozporządzeniem Ministra Gospodarki i Pracy.

Chcesz zmienić ten wpis zwykły na Firmowy? Kliknij tutaj
Polecane z branży


Edukacja Nauka Technika
Pierwszyportal.pl - Informacje
http://www.pierwszyportal.pl
Miasteczko Koźmińskiego
http://www.miasteczko-kozminskiego.pl/
Artykuły
data dodania
2019-12-04 10:07:46

160 godzin - to czas, który przeciętny Polak spędza średnio każdego miesiąca w pracy. Mówiąc inaczej to trochę tak, jakby każdy z nas przeprowadzał się do firmy na jeden tydzień. Co więc zrobić, aby pracownicy czuli się komfortowo i nie tra...

data dodania
2019-12-03 18:04:02

Zastanawiasz się nad wzięciem kredytu hipotecznego? Rozważasz wszystkie za i przeciw, ale nadal nie masz do końca pewności? Kredyt hipoteczny to zobowiązanie na lata, więc trzeba podejść do niego rozsądnie.

 

1. Masz dobrą prac...

data dodania
2019-11-25 11:33:11

Pożyczka niejedno ma imię. Wyróżniamy kilka podstawowych rodzajów pożyczek, a jeśli zagłębić się w ten temat mocniej, to okaże się, że tych pożyczek jest znacznie więcej. Pożyczka na 500 plus to tylko jedna z opcji.

 

Pożyczka ...

Zobacz wszystkie artykuły