(85) 307 00 12
Tu jesteś
/ Strona Główna / Edukacja Nauka Technika /   Ksiegarnia-elpat.pl - Księgarnia językowa

Ksiegarnia-elpat.pl - Księgarnia językowa

Klienci, którzy będą chcieli zakupić odpowiednie książki do nauki języków obcych powinni zdecydować się na skorzystanie z internetowej księgarni ksiegarnia-elpat.pl. Księgarnia Elpat oferuje tylko i wyłącznie podręczniki najlepszych wydawnictw dostępnych na polskim rynku.Ogromny wybór książek oraz atrakcyjne ceny sprawią, że każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Zapraszamy.

Chcesz zmienić ten wpis zwykły na Firmowy? Kliknij tutaj
Polecane z branży


Edukacja Nauka Technika
Www.apeiron.edu.pl
http://www.apeiron.edu.pl
Prywatne Przedszkole ABC - Płock
http://www.przedszkoleplock.pl
Artykuły
data dodania
2019-12-04 10:07:46

160 godzin - to czas, który przeciętny Polak spędza średnio każdego miesiąca w pracy. Mówiąc inaczej to trochę tak, jakby każdy z nas przeprowadzał się do firmy na jeden tydzień. Co więc zrobić, aby pracownicy czuli się komfortowo i nie tra...

data dodania
2019-12-03 18:04:02

Zastanawiasz się nad wzięciem kredytu hipotecznego? Rozważasz wszystkie za i przeciw, ale nadal nie masz do końca pewności? Kredyt hipoteczny to zobowiązanie na lata, więc trzeba podejść do niego rozsądnie.

 

1. Masz dobrą prac...

data dodania
2019-11-25 11:33:11

Pożyczka niejedno ma imię. Wyróżniamy kilka podstawowych rodzajów pożyczek, a jeśli zagłębić się w ten temat mocniej, to okaże się, że tych pożyczek jest znacznie więcej. Pożyczka na 500 plus to tylko jedna z opcji.

 

Pożyczka ...

Zobacz wszystkie artykuły