(85) 307 00 12
Tu jesteś
/ Strona Główna / Informacje i Media /   Kremacje.eu

Kremacje.eu

Coraz więcej osób przy ostatniej drodze swoich bliskich decyduje się na odejście od tradycyjnego pochówki na rzecz kremacji. Na naszej stronie dowiedzą się Państwo więcej szczegółów na jej temat. Kremacja jest bardzo popularna w wielu krajach i kulturach, coraz większym zainteresowaniem cieszy się także w Polsce. Kremacje są akceptowane przez Kościół, nie ma więc obawy przed ewentualnym odmówieniem pochówku. Dużą zaletą kremacji jest oszczędność miejsca, co w obliczu przepełnionych cmentarzy może okazać się w przyszłości kluczowe. Mała urna zamiast trumny to także możliwość stworzenia rodzinnej mogiły obejmującej większą ilość bliskich przy zajęciu tej samej powierzchni.

2019-12-02
Chcesz zmienić ten wpis zwykły na Firmowy? Kliknij tutaj
Polecane z branży


Informacje i Media
Dyżurnet.pl - NIFC Hotline Polska
http://www.dyzurnet.pl/
http://iotwock.info
http://iotwock.info
Artykuły
data dodania
2019-12-04 10:07:46

160 godzin - to czas, który przeciętny Polak spędza średnio każdego miesiąca w pracy. Mówiąc inaczej to trochę tak, jakby każdy z nas przeprowadzał się do firmy na jeden tydzień. Co więc zrobić, aby pracownicy czuli się komfortowo i nie tra...

data dodania
2019-12-03 18:04:02

Zastanawiasz się nad wzięciem kredytu hipotecznego? Rozważasz wszystkie za i przeciw, ale nadal nie masz do końca pewności? Kredyt hipoteczny to zobowiązanie na lata, więc trzeba podejść do niego rozsądnie.

 

1. Masz dobrą prac...

data dodania
2019-11-25 11:33:11

Pożyczka niejedno ma imię. Wyróżniamy kilka podstawowych rodzajów pożyczek, a jeśli zagłębić się w ten temat mocniej, to okaże się, że tych pożyczek jest znacznie więcej. Pożyczka na 500 plus to tylko jedna z opcji.

 

Pożyczka ...

Zobacz wszystkie artykuły