(85) 307 00 12
Tu jesteś
/ Strona Główna / Banki i Finanse /   kredyty we frankach co robić - frankowicze.net

kredyty we frankach co robić - frankowicze.net

Prezentujemy wiadomości dedykowane frankowiczom. Jeżeli posiadacie Państwo kredyty frankowe zachęcamy do śledzenia aktualności prawnych, które umożliwiają zaplanowanie najlepszej strategii rozwiązania umowy. Pokazujemy, jak wyglądają wahania franka szwajcarskiego. Publikujemy komentarze wyspecjalizowanych traderów. Dochodzi do tego fachowa pomoc prawna frankowiczom.

Chcesz zmienić ten wpis zwykły na Firmowy? Kliknij tutaj
Polecane z branży


Banki i Finanse
Biuro rachunkowe Racibórz
http://orszulka.com/
Fundusz emerytalny PKO PTE
http://www.pkopte.pl
TOS - program do e-faktur
https://www.tosend.pl
Artykuły
data dodania
2019-12-04 10:07:46

160 godzin - to czas, który przeciętny Polak spędza średnio każdego miesiąca w pracy. Mówiąc inaczej to trochę tak, jakby każdy z nas przeprowadzał się do firmy na jeden tydzień. Co więc zrobić, aby pracownicy czuli się komfortowo i nie tra...

data dodania
2019-12-03 18:04:02

Zastanawiasz się nad wzięciem kredytu hipotecznego? Rozważasz wszystkie za i przeciw, ale nadal nie masz do końca pewności? Kredyt hipoteczny to zobowiązanie na lata, więc trzeba podejść do niego rozsądnie.

 

1. Masz dobrą prac...

data dodania
2019-11-25 11:33:11

Pożyczka niejedno ma imię. Wyróżniamy kilka podstawowych rodzajów pożyczek, a jeśli zagłębić się w ten temat mocniej, to okaże się, że tych pożyczek jest znacznie więcej. Pożyczka na 500 plus to tylko jedna z opcji.

 

Pożyczka ...

Zobacz wszystkie artykuły