(85) 307 00 12
Tu jesteś
/ Strona Główna / Hobby i Rozrywka /   Klub Dziekanat - imprezy w Krakowie

Klub Dziekanat - imprezy w Krakowie

Klub Dziekanat to klimatyczne i jednocześnie świetne do zabawy miejsce, gdzie w tle usłyszymy dobrą muzykę i przyjemnie spędzimy czas. Warto zaznajomić się z ofertą klubu na jego stronie www, gdzie nie tylko znaleźć można bogaty repertuar karty drinków w korzystnych i atrakcyjnych cenach, ale i zapoznać się z tematycznymi imprezami organizowanymi przez klub (takimi jak Retro Dancing czy wieczór panieński/kawalerski). Obiekt jest monitorowany, wyposażony w klimatyzację, szatnię i co najważniejsze posiada obszerny, prawie 300-metrowy parkiet, świetnie sprawdzający się zwłaszcza podczas tanecznych wieczorów.

Chcesz zmienić ten wpis zwykły na Firmowy? Kliknij tutaj
Polecane z branży


Hobby i Rozrywka
Akademia Blisko Ciebie - Warsztaty
http://www.akademiabliskociebie.pl
SMS GSM
http://www.sms-gsm.pl
Telewizja internetowa
http://superstrefa.pl
Artykuły
data dodania
2019-12-04 10:07:46

160 godzin - to czas, który przeciętny Polak spędza średnio każdego miesiąca w pracy. Mówiąc inaczej to trochę tak, jakby każdy z nas przeprowadzał się do firmy na jeden tydzień. Co więc zrobić, aby pracownicy czuli się komfortowo i nie tra...

data dodania
2019-12-03 18:04:02

Zastanawiasz się nad wzięciem kredytu hipotecznego? Rozważasz wszystkie za i przeciw, ale nadal nie masz do końca pewności? Kredyt hipoteczny to zobowiązanie na lata, więc trzeba podejść do niego rozsądnie.

 

1. Masz dobrą prac...

data dodania
2019-11-25 11:33:11

Pożyczka niejedno ma imię. Wyróżniamy kilka podstawowych rodzajów pożyczek, a jeśli zagłębić się w ten temat mocniej, to okaże się, że tych pożyczek jest znacznie więcej. Pożyczka na 500 plus to tylko jedna z opcji.

 

Pożyczka ...

Zobacz wszystkie artykuły