(85) 307 00 12
Tu jesteś
/ Strona Główna / Zdrowie Uroda Kondycja /   Klinika Stomatologiczna Stardent stomatolog stargard

Klinika Stomatologiczna Stardent stomatolog stargard

Na terenie Stargardu Szczecińskiego zawiera się gabinet dentystyczny- Stardent. Jesteśmy obecni na rynku od 2007 roku. W naszej klinice realizujemy wiele zabiegów w ramach stomatologii zachowawczej i estetycznej. Implantoloprotetyka lub endodoncja to także jedne z usług z których mogą Państwo skorzystać w Klinice. Z gabinetem stomatologicznym możliwy jest kontakt drogą telefoniczną bądź mailową. Funkcjonujemy od poniedziałku do piątku od godziny 9:00 do 20:00. Jesteśmy osiągalni także w sobotę w godzinach 9:00- 14:00. Dla otrzymania większej ilości informacji zapoznaj się ze szczegółami naszej strony internetowej.

Chcesz zmienić ten wpis zwykły na Firmowy? Kliknij tutaj
Polecane z branży


Zdrowie Uroda Kondycja
Hurtownia fryzjerska Queenfryz
http://www.queenfryz.pl
E-Fryzjernia.pl - wszystko do włosów
http://www.e-fryzjernia.pl
Masaz Częstochowa
http://masaz-moc-dotyku.pl
Artykuły
data dodania
2020-04-29 13:00:22
Płyty indukcyjne to aktualnie coraz bardziej popularny element wyposażenia każdej nowoczesnej kuchni. Ich główna zaleta? Pozwalają na przygotowanie smacznego posiłku w o wiele krótszym czasie niż w przypadku tradycyjnych kuchni gazowych i e...
data dodania
2020-04-30 17:03:50

Stare meble potrafią wnieść do mieszkania specyficzny klimat i nadać wnętrzu charakteru. Unikatowe, oryginalne, niespotykane - miłośnicy mebli w stylu vintage z pewnością zgodzą się z tymi określeniami.

 

Możesz samodzielnie zm...

data dodania
2020-04-30 16:50:14

Desery fit z płatków jaglanych to propozycje dla tych, którzy uwielbiają słodycze, ale chcą zadbać o sylwetkę. Zdrowe desery zastąpią tradycyjne słodkie przekąski, dostarczając niezbędnych składników odżywczych.

 

Desery fit z...

Zobacz wszystkie artykuły