(85) 307 00 12
Tu jesteś
/ Strona Główna / Motoryzacja /   Kleks Przeprowadzki - www.przeprowadzki-transport-warszawa.pl
Promuj ten wpis
Dane firmy

Kleks Przeprowadzki - www.przeprowadzki-transport-warszawa.pl

Dane kontaktowe firmy
ul. ul. Przy Agorze 20/57
01-930 Warszawa
Mazowieckie
NIP: 118-010-76-96
REGON: 010132001
Lokalizacja firmy

Szczegołówy opis firmy

Czujesz się przytłoczony planami dotyczącymi przeprowadzki? Wydaje ci się to skomplikowane? Jeśli chciałbyś szybko i sprawnie przejść przez cały ten proces i zacząć cieszyć się mieszkaniem w nowym sąsiedztwie, zleć to specjalistom. Nie będziesz musiał zajmować się organizacją przeprowadzki, wynajmem samochodu, szukaniem pomocników. Odejdą ci problemy z pakowaniem, postojami i zabezpieczaniem mebli i innych rzeczy podczas transportu.

Jeśli chcesz skorzystać z kompleksowej usługi przeprowadzkowej, a przy tym nie zrujnować swojego portfela, powinieneś skorzystać z oferty firmy Transport Mebli Bergo, którą znajdziesz na stronie http://tanie-przeprowadzki.waw.pl/. Będziesz zaskoczony, że kompleksowa i profesjonalna obsługa twojej przeprowadzki może kosztować tak mało. Ponad 3000 skutecznie przeprowadzonych przeprowadzek, zgrana i doświadczona załoga, przestronne i nowoczesne samochody - to gwarancja sprawnego wykonania zlecenia. Zapewnij swojej rodzinie sprawną i szybką przeprowadzkę - i to bez dźwigania!

Polecane z branży


Motoryzacja
KULISZEWSKI wulkanizacja prudnik
http://www.serwisogumieniaprudnik.pl
Elpigaz gazodiesel
http://elpigaz.com
Artykuły
data dodania
2021-01-21 08:37:17

Praktyczne umiejętności i kompetencje są podstawową walutą na rynku pracy. Trudno jednak jest je udowodnić zdalnie. Do tego celu służą certyfikaty, które stanowią potwierdzenie zdobytej wiedzy. Czym jest zaświadczenie MEN i jak je zdobyć po...

data dodania
2020-09-24 11:11:28

Urządzasz konferencję w Krakowie i zastanawiasz się jaki catering powinieneś zamówić? Dania ciepłe, zimne przekąski, wegańskie desery - wybranie odpowiednich dań zależy od charakteru wydarzenia i gustu Twoich gości. Jest jednak jeden elemen...

data dodania
2020-12-07 21:27:31

Kolory mają swoją symbolikę i niosą ze sobą pewne skojarzenia. To, jakie z nich będą widniały na naszych wydrukach, powinno być zależne od rodzaju przekazu oraz tego, do kogo ten przekaz kierujemy.

 

Siła koloru

 

Kol...

Zobacz wszystkie artykuły