(85) 307 00 12
Tu jesteś
/ Strona Główna / Biznes i Ekonomia /   KEMPA INVEST - internet bezprzewodowy

KEMPA INVEST - internet bezprzewodowy

Firma Kempa Invest z siedzibą w Warszawie jest dostawcą szerokopasmowego Internetu satelitarnego na obszarze całej Polski, jak również licznych krajów świata. Firma oferuje szybkie dwukierunkowe łącza satelitarne, opierające się na technologiach D-Star, Tooway i Tooway PRO. Ponadto, świadczy ona usługi streamingu, połączenia VPN jak i transmisję danych. Propozycję firmy dopełnia usługa telekomunikacyjna VoIP. Kempa Invest już od wielu lat współpracuje ze spółką Eutelsat, bezpośrednim dostawcą łącz satelitarnych. Aby dowiedzieć się więcej o propozycji przygotowanej przez firmę, zapraszamy na stronę internetową.

Chcesz zmienić ten wpis zwykły na Firmowy? Kliknij tutaj
VAT
Polecane z branży


Biznes i Ekonomia
Worki Big bag
http://www.barcogroup.pl
Artykuły
data dodania
2019-12-04 10:07:46

160 godzin - to czas, który przeciętny Polak spędza średnio każdego miesiąca w pracy. Mówiąc inaczej to trochę tak, jakby każdy z nas przeprowadzał się do firmy na jeden tydzień. Co więc zrobić, aby pracownicy czuli się komfortowo i nie tra...

data dodania
2019-12-03 18:04:02

Zastanawiasz się nad wzięciem kredytu hipotecznego? Rozważasz wszystkie za i przeciw, ale nadal nie masz do końca pewności? Kredyt hipoteczny to zobowiązanie na lata, więc trzeba podejść do niego rozsądnie.

 

1. Masz dobrą prac...

data dodania
2019-11-25 11:33:11

Pożyczka niejedno ma imię. Wyróżniamy kilka podstawowych rodzajów pożyczek, a jeśli zagłębić się w ten temat mocniej, to okaże się, że tych pożyczek jest znacznie więcej. Pożyczka na 500 plus to tylko jedna z opcji.

 

Pożyczka ...

Zobacz wszystkie artykuły