(85) 307 00 12
Tu jesteś
/ Strona Główna / Sklepy internetowe /   Kapcie dla dzieci

Kapcie dla dzieci

Slippers Family jest czołowym producentem obuwia dla dzieci w wieku od 3 do 6 lat. Jednakże chodzi tutaj o buty zdrowotne - te, które sprawiają, że ryzyko objawienia się płaskostopia jest sporo niższe. Czyli można śmiało powiedzieć, iż każdy rodzic, który dba o swoją pociechę, jego zdrowie, najzwyczajniej w świecie nie powinien zignorować witryny internetowej, która została umieszczona pod adresem www.SlippersFamily.com - można tak naprawdę powiedzieć, że akurat produkowane przez nas buty zdrowotne sprawiły, iż tysiące polskich dzieci nie muszą skarżyć się na płaskostopie. Buty są niedrogie, a więc ciężko zrozumieć takich rodziców, którzy myślą, że obuwie profilaktyczne to całkowicie niepotrzebny wydatek. Warto mieć na uwadze, że jako producent butów dziecięcych, staramy się, aby dzieci miały zapewnione zdrowe stopy. Akurat co do tego ciężko miewać wątpliwości - chociażby popieramy akcję STOP PLATFUSOM - sądzimy, iż takie akcje są niezbędne, ponieważ powodują, że kapcie ortopedyczne są takim obuwiem, które jest na szczęście o wiele rzadziej stosowane. O ponadprzeciętnej jakości obuwia produkowanego przez Slippers Family może świadczyć to, iż nasze wyroby mają pozytywną opinię powszechnie szanowanego Instytutu Matki i dziecka.

Chcesz zmienić ten wpis zwykły na Firmowy? Kliknij tutaj
Polecane z branży


Sklepy internetowe
Planetapuchatka.pl
http://planetapuchatka.pl
Pro-Led
http://pro-led.com.pl
Maxigate
https://maxigate.pl
Artykuły
data dodania
2019-12-04 10:07:46

160 godzin - to czas, który przeciętny Polak spędza średnio każdego miesiąca w pracy. Mówiąc inaczej to trochę tak, jakby każdy z nas przeprowadzał się do firmy na jeden tydzień. Co więc zrobić, aby pracownicy czuli się komfortowo i nie tra...

data dodania
2019-12-03 18:04:02

Zastanawiasz się nad wzięciem kredytu hipotecznego? Rozważasz wszystkie za i przeciw, ale nadal nie masz do końca pewności? Kredyt hipoteczny to zobowiązanie na lata, więc trzeba podejść do niego rozsądnie.

 

1. Masz dobrą prac...

data dodania
2019-11-25 11:33:11

Pożyczka niejedno ma imię. Wyróżniamy kilka podstawowych rodzajów pożyczek, a jeśli zagłębić się w ten temat mocniej, to okaże się, że tych pożyczek jest znacznie więcej. Pożyczka na 500 plus to tylko jedna z opcji.

 

Pożyczka ...

Zobacz wszystkie artykuły