(85) 307 00 12
Tu jesteś
/ Strona Główna / Praca i kariera /   Kancelaria radców prawnych Sobczak & Maciejewska

Kancelaria radców prawnych Sobczak & Maciejewska

Kancelaria Sobczak Maciejewska to zespół specjalistów. Kancelaria oferuje pomoc m.in. w zakresie prawa rodzinnego i spadkowego, odszkodowaniach, upadłości konsumenckiej, obsłudze prawnej firm, zakładaniu i rejestrowaniu spółek. Kancelarię cechuje indywidualne podejście do każdego klienta oraz kompleksowa obsługa - także online. Po więcej informacji zajrzyj na stronę internetową Kancelarii.

Chcesz zmienić ten wpis zwykły na Firmowy? Kliknij tutaj
Polecane z branży


Praca i kariera
PracaIT - portal pracy dla branży IT
http://www.pracait.com/
Oferty pracy - Work Express
http://www.workexpress.pl/
Artykuły
data dodania
2019-12-04 10:07:46

160 godzin - to czas, który przeciętny Polak spędza średnio każdego miesiąca w pracy. Mówiąc inaczej to trochę tak, jakby każdy z nas przeprowadzał się do firmy na jeden tydzień. Co więc zrobić, aby pracownicy czuli się komfortowo i nie tra...

data dodania
2019-12-03 18:04:02

Zastanawiasz się nad wzięciem kredytu hipotecznego? Rozważasz wszystkie za i przeciw, ale nadal nie masz do końca pewności? Kredyt hipoteczny to zobowiązanie na lata, więc trzeba podejść do niego rozsądnie.

 

1. Masz dobrą prac...

data dodania
2019-11-25 11:33:11

Pożyczka niejedno ma imię. Wyróżniamy kilka podstawowych rodzajów pożyczek, a jeśli zagłębić się w ten temat mocniej, to okaże się, że tych pożyczek jest znacznie więcej. Pożyczka na 500 plus to tylko jedna z opcji.

 

Pożyczka ...

Zobacz wszystkie artykuły