(85) 307 00 12
Tu jesteś
/ Strona Główna / Inne /   Kancelaria-gospodarcza.com

Kancelaria-gospodarcza.com

Radca prawny Anna Klisz oferuje Państwu swoje usługi w zakresie kompleksowych porad prawnych. Działa zarówno na zlecenie klientów indywidualnych, jak i firm, w tym podmiotów gospodarczych. Moja pomoc polega na dokładnej ocenie sytuacji, wyjaśnieniu przepisów prawnych, wskazaniu wszystkich możliwych opcji oraz pomocy przy formułowaniu wniosków czy odwołań. Reprezentuję również moich klientów przed sądami powszechnymi, gospodarczymi i administracyjnymi. Oferuje także opiniowanie umów gospodarczych.

Chcesz zmienić ten wpis zwykły na Firmowy? Kliknij tutaj
Polecane z branży


Inne
Emkatrans.com.pl
http://www.emkatrans.com.pl
Tanikurier.com
https://www.tanikurier.com
Artykuły
data dodania
2019-12-04 10:07:46

160 godzin - to czas, który przeciętny Polak spędza średnio każdego miesiąca w pracy. Mówiąc inaczej to trochę tak, jakby każdy z nas przeprowadzał się do firmy na jeden tydzień. Co więc zrobić, aby pracownicy czuli się komfortowo i nie tra...

data dodania
2019-12-03 18:04:02

Zastanawiasz się nad wzięciem kredytu hipotecznego? Rozważasz wszystkie za i przeciw, ale nadal nie masz do końca pewności? Kredyt hipoteczny to zobowiązanie na lata, więc trzeba podejść do niego rozsądnie.

 

1. Masz dobrą prac...

data dodania
2019-11-25 11:33:11

Pożyczka niejedno ma imię. Wyróżniamy kilka podstawowych rodzajów pożyczek, a jeśli zagłębić się w ten temat mocniej, to okaże się, że tych pożyczek jest znacznie więcej. Pożyczka na 500 plus to tylko jedna z opcji.

 

Pożyczka ...

Zobacz wszystkie artykuły