(85) 307 00 12
Tu jesteś
/ Strona Główna / Biznes i Ekonomia /   Kancelaria Częstochowa - radcaslask.pl

Kancelaria Częstochowa - radcaslask.pl

Kancelaria radców prawnych "Obrusznik i wspólnicy" mieści się w Częstochowie, na Śląsku. Jesteśmy zespołem składającym się z sześciu doświadczonych specjalistów. Czworo z nas to radcy prawni, a dwoje jest prawnikami. Mamy wieloletnie doświadczenie, bogatą praktykę i uzupełniające się kwalifikacje. Często wspólnie rozwiązujemy Państwa problemy. To właśnie na sprawnej i efektywnej współpracy bazuje nasza Kancelaria. Kilkoro specjalistów z różnych dziedzin prawa jest w stanie bardzo szybko rozwiązać nawet skomplikowane sprawy. Oferujemy usługi zarówno dla firm, jak i osób prywatnych. Każdą sprawę rozpatrujemy w sposób indywidualny. Gwarantujemy pełne zaangażowanie i jak najszybszą możliwą pomoc. Wszyscy pracujemy najsprawniej, jak potrafimy, aby spełniać Państwa potrzeby i wymagania. Oferujemy wyspecjalizowaną obsługę kwestii związanych z opieką zdrowotną, doradztwem podatkowym, branżą budowlaną, gospodarką odpadami zarządzaniem nieruchomościami oraz zakładaniem i obsługą spółek. Zapewniamy prawną obsługę firm poprzez postępowanie przed sądem, rozpatrywanie prawa upadłościowego i restrukturyzacyjnego, zabezpieczanie lub odzyskiwanie należności, a także obsługę w zakresie zamówień publicznych i branży rolniczej. Obsługa prawna osób fizycznych obejmuje prawo pracy, prawo rodzinne i opiekuńcze, prawo spadkowe, a także rozwody i separacje. Zajmujemy się prawem administracyjnym, mediacjami oraz wszelkimi kwestiami związanymi z RODO.

Chcesz zmienić ten wpis zwykły na Firmowy? Kliknij tutaj
Polecane z branży


Biznes i Ekonomia
Silniki do statków - bu-power-systems.pl
http://bu-power-systems.pl
Drew-Gal
http://www.drew-gal.com.pl
Oferty nieruchomości Nysa
http://krzyszton24.pl
Artykuły
data dodania
2019-12-04 10:07:46

160 godzin - to czas, który przeciętny Polak spędza średnio każdego miesiąca w pracy. Mówiąc inaczej to trochę tak, jakby każdy z nas przeprowadzał się do firmy na jeden tydzień. Co więc zrobić, aby pracownicy czuli się komfortowo i nie tra...

data dodania
2019-12-03 18:04:02

Zastanawiasz się nad wzięciem kredytu hipotecznego? Rozważasz wszystkie za i przeciw, ale nadal nie masz do końca pewności? Kredyt hipoteczny to zobowiązanie na lata, więc trzeba podejść do niego rozsądnie.

 

1. Masz dobrą prac...

data dodania
2019-11-25 11:33:11

Pożyczka niejedno ma imię. Wyróżniamy kilka podstawowych rodzajów pożyczek, a jeśli zagłębić się w ten temat mocniej, to okaże się, że tych pożyczek jest znacznie więcej. Pożyczka na 500 plus to tylko jedna z opcji.

 

Pożyczka ...

Zobacz wszystkie artykuły