(85) 307 00 12
Tu jesteś
/ Strona Główna / Biznes i Ekonomia /   JACENTY ZAJĄC firma dekarska

JACENTY ZAJĄC firma dekarska

Z przyjemnością prezentujemy Państwu propozycję przygotowaną przez pracowników firmy Jacentego Zająca z siedzibą w Wadowicach. Od wielu lat zajmujemy się zaświadczaniem profesjonalnych usług dekarskich na najwyższym poziomie- remontujemy i konserwujemy dachy z różnych pokryć dachowych. Nasi wykwalifikowani fachowcy montują okna dachowe i układy rynien. Podejmiemy się co więcej malowania dachów i elewacji, czyszczenia pokryć dachowych, odśnieżania oraz usuwania sopli. Zdołamy także ocieplić i wyremontować poddasze, a nawet bezwarunkowo wymienić pokrycie dachu oraz wykonać stosowny komin - murowany, stalowy albo ceramiczny. Albowiem satysfakcja Klientów jest dla nas kwestią priorytetową, na wszystkie przyrządzone przez nas zadania dajemy gwarancję oraz na każdym etapie prac ściśle współdziałamy ze Zleceniodawcą. Więcej szczegółów zamieściliśmy na naszej stronie.

Chcesz zmienić ten wpis zwykły na Firmowy? Kliknij tutaj
Polecane z branży


Biznes i Ekonomia
reklama - odreklamy.pl
http://odreklamy.pl
Walkowscy-kancelarie.pl/ - Prawnik
http://walkowscy-kancelarie.pl
JP Solutions Sp. z o.o.
http://www.pankiewicza.pl
Artykuły
data dodania
2020-04-29 13:00:22
Płyty indukcyjne to aktualnie coraz bardziej popularny element wyposażenia każdej nowoczesnej kuchni. Ich główna zaleta? Pozwalają na przygotowanie smacznego posiłku w o wiele krótszym czasie niż w przypadku tradycyjnych kuchni gazowych i e...
data dodania
2020-04-30 17:03:50

Stare meble potrafią wnieść do mieszkania specyficzny klimat i nadać wnętrzu charakteru. Unikatowe, oryginalne, niespotykane - miłośnicy mebli w stylu vintage z pewnością zgodzą się z tymi określeniami.

 

Możesz samodzielnie zm...

data dodania
2020-04-30 16:50:14

Desery fit z płatków jaglanych to propozycje dla tych, którzy uwielbiają słodycze, ale chcą zadbać o sylwetkę. Zdrowe desery zastąpią tradycyjne słodkie przekąski, dostarczając niezbędnych składników odżywczych.

 

Desery fit z...

Zobacz wszystkie artykuły