(85) 307 00 12
Tu jesteś
/ Strona Główna / Budownictwo Architektura /   invest-live.pl - Firma budowlana Wodzisław Śląski

invest-live.pl - Firma budowlana Wodzisław Śląski

Firma budowlana Invest-Live specjalizuje się w branży budowlanej od wielu lat. To znana marka na polskim rynku, która jest odpowiedzialna za liczne realizacje na terenie całego kraju. Charakteryzuje się indywidualnym podejściem do każdego projektu oraz kompleksową realizacją zlecenia. Klient ma zagwarantowane wsparcie profesjonalistów na wszystkich etapach przygotowań, budowy oraz wykańczania budynku. Firma Invest-Live podejmuje się budowy budynków dla osób prywatnych oraz na zlecenie przedsiębiorstw. Wykonuje domy jednorodzinne, apartamentowce, rezydencje, hotele, pensjonaty czy obiekty użyteczności publicznej. Bogate doświadczenie, wykorzystanie nowoczesnych technologii oraz poważne podejście do klienta gwarantuje realizacje na najwyższym poziomie.

Chcesz zmienić ten wpis zwykły na Firmowy? Kliknij tutaj
Polecane z branży


Budownictwo Architektura
EKO-DOM domy
http://www.eko-dom.priv.pl
HARD Sp.zo.o.
http://www.exactcut.pl
Artykuły
data dodania
2020-04-29 13:00:22
Płyty indukcyjne to aktualnie coraz bardziej popularny element wyposażenia każdej nowoczesnej kuchni. Ich główna zaleta? Pozwalają na przygotowanie smacznego posiłku w o wiele krótszym czasie niż w przypadku tradycyjnych kuchni gazowych i e...
data dodania
2020-04-30 17:03:50

Stare meble potrafią wnieść do mieszkania specyficzny klimat i nadać wnętrzu charakteru. Unikatowe, oryginalne, niespotykane - miłośnicy mebli w stylu vintage z pewnością zgodzą się z tymi określeniami.

 

Możesz samodzielnie zm...

data dodania
2020-04-30 16:50:14

Desery fit z płatków jaglanych to propozycje dla tych, którzy uwielbiają słodycze, ale chcą zadbać o sylwetkę. Zdrowe desery zastąpią tradycyjne słodkie przekąski, dostarczając niezbędnych składników odżywczych.

 

Desery fit z...

Zobacz wszystkie artykuły