(85) 307 00 12
Tu jesteś
/ Strona Główna / Praca i kariera /   IdeaPlace.pl - Coworking Wrocław

IdeaPlace.pl - Coworking Wrocław

Praca freelancera nie musi oznaczać wielogodzinnego siedzenia w domu. Dzięki przestrzeni coworkingowej osoby pracujące samodzielnie mają możliwość połączenia zalet pracy biurowej z brakiem zobowiązań wobec pracodawcy. Ideaplace.pl jest oficjalną stroną pierwszej we Wrocławiu przestrzeni coworkingowej. W zakładce „Oferta” znajdą Państwo szczegółowe informacje na temat zasad pracy w zespole coworkerów oraz dowiedzą się, jakie są zalety korzystania ze wspólnej przestrzeni do pracy. Nasze biuro jest doskonałym miejscem do spotkań z klientami, prowadzenia rekrutacji, bądź szkoleń. Zapewniamy również pomoc w zakresie księgowości, prawa i grafiki.

2015-08-27
Chcesz zmienić ten wpis zwykły na Firmowy? Kliknij tutaj
Polecane z branży


Praca i kariera
Praca-swietochlowice.pl
http://www.praca-swietochlowice.pl
Biuro Rachunkowe Wieleń - TERMAR
http://biuro-termar.pl
Damy prace pracolinia.pl
http://pracolinia.pl
Artykuły
data dodania
2019-12-04 10:07:46

160 godzin - to czas, który przeciętny Polak spędza średnio każdego miesiąca w pracy. Mówiąc inaczej to trochę tak, jakby każdy z nas przeprowadzał się do firmy na jeden tydzień. Co więc zrobić, aby pracownicy czuli się komfortowo i nie tra...

data dodania
2019-12-03 18:04:02

Zastanawiasz się nad wzięciem kredytu hipotecznego? Rozważasz wszystkie za i przeciw, ale nadal nie masz do końca pewności? Kredyt hipoteczny to zobowiązanie na lata, więc trzeba podejść do niego rozsądnie.

 

1. Masz dobrą prac...

data dodania
2019-11-25 11:33:11

Pożyczka niejedno ma imię. Wyróżniamy kilka podstawowych rodzajów pożyczek, a jeśli zagłębić się w ten temat mocniej, to okaże się, że tych pożyczek jest znacznie więcej. Pożyczka na 500 plus to tylko jedna z opcji.

 

Pożyczka ...

Zobacz wszystkie artykuły