(85) 307 00 12
Tu jesteś
/ Strona Główna / Biznes i Ekonomia /   HURTOWNIA SKÓR, skóry dla producentów mebli, skóra - tapicerka samochodowa, tapicerstwo

HURTOWNIA SKÓR, skóry dla producentów mebli, skóra - tapicerka samochodowa, tapicerstwo

Hurtowania skory przeznaczonej na meble, fotele skórzane, tapicerkę samochodową. W ofercie skory antyk, skory madras, skory samochodowe, oraz końcówki skór. Krawczyk Wojciech-Handel jest firmą działającą od 1990 roku. Hurtownia jest bezpośrednim importerem skór z garbarni we Włoszech. Specjalizujemy się w dystrybucji skór przeznaczonych dla producentów mebli.

Chcesz zmienić ten wpis zwykły na Firmowy? Kliknij tutaj
Polecane z branży


Biznes i Ekonomia
DESIGN - dekoracje okien Szczecin
http://www.salon-firan-design.pl
FACHMAN - pokrycia dahowe Puławy
http://www.fachmansklep.pl
WorkGroup Sp. z o.o.
http://www.workgroup.pl/
Artykuły
data dodania
2019-12-04 10:07:46

160 godzin - to czas, który przeciętny Polak spędza średnio każdego miesiąca w pracy. Mówiąc inaczej to trochę tak, jakby każdy z nas przeprowadzał się do firmy na jeden tydzień. Co więc zrobić, aby pracownicy czuli się komfortowo i nie tra...

data dodania
2019-12-03 18:04:02

Zastanawiasz się nad wzięciem kredytu hipotecznego? Rozważasz wszystkie za i przeciw, ale nadal nie masz do końca pewności? Kredyt hipoteczny to zobowiązanie na lata, więc trzeba podejść do niego rozsądnie.

 

1. Masz dobrą prac...

data dodania
2019-11-25 11:33:11

Pożyczka niejedno ma imię. Wyróżniamy kilka podstawowych rodzajów pożyczek, a jeśli zagłębić się w ten temat mocniej, to okaże się, że tych pożyczek jest znacznie więcej. Pożyczka na 500 plus to tylko jedna z opcji.

 

Pożyczka ...

Zobacz wszystkie artykuły