(85) 307 00 12
Tu jesteś
/ Strona Główna / Budownictwo Architektura /   HABRO - docieplanie budynków Wieluń

HABRO - docieplanie budynków Wieluń

Serdecznie zachęcamy do zaznajomienia się z ofertą firmy Habro z siedzibą w Częstochowie, która funkcjonuje na rynku budowlanym od 2000 roku. Współpracujemy z klientami indywidualnymi, a podobnie z inwestorami prywatnymi i państwowymi. Oferujemy szeroki wachlarz usług budowlanych obejmujący między innymi docieplenia budynków jednorodzinnych i wielorodzinnych, a także docieplenia pustych przestrzeni, stropodachów i szczelin. Świadczymy usługi z zakresu przeprowadzenia kompleksowych remontów domów i mieszkań. W zakresie działalności mieszczą się także inne usługi ogólnobudowlane, w tym malowanie dachów oraz budowa ogrodzeń. Szczegóły na stronie internetowej.

2017-02-13
Chcesz zmienić ten wpis zwykły na Firmowy? Kliknij tutaj
Polecane z branży


Budownictwo Architektura
Wójtynk - tynki maszynowe, remonty, wykończenia
http://www.maszynowe-tynki.net
S-System
http://producent-pac.pl
Artykuły
data dodania
2019-12-04 10:07:46

160 godzin - to czas, który przeciętny Polak spędza średnio każdego miesiąca w pracy. Mówiąc inaczej to trochę tak, jakby każdy z nas przeprowadzał się do firmy na jeden tydzień. Co więc zrobić, aby pracownicy czuli się komfortowo i nie tra...

data dodania
2019-12-03 18:04:02

Zastanawiasz się nad wzięciem kredytu hipotecznego? Rozważasz wszystkie za i przeciw, ale nadal nie masz do końca pewności? Kredyt hipoteczny to zobowiązanie na lata, więc trzeba podejść do niego rozsądnie.

 

1. Masz dobrą prac...

data dodania
2019-11-25 11:33:11

Pożyczka niejedno ma imię. Wyróżniamy kilka podstawowych rodzajów pożyczek, a jeśli zagłębić się w ten temat mocniej, to okaże się, że tych pożyczek jest znacznie więcej. Pożyczka na 500 plus to tylko jedna z opcji.

 

Pożyczka ...

Zobacz wszystkie artykuły