(85) 307 00 12
Tu jesteś
/ Strona Główna / Zdrowie Uroda Kondycja /   GlaxoSmithKline

GlaxoSmithKline

GlaxoSmithKline (GSK) jest wiodącym na świecie producentem leków i produktów ochrony zdrowia, który działa w oparciu o badania naukowe. Jest to innowacyjne przedsiębiorstwo, które powstało w wyniku połączenia dwóch korporacji o ponad stuletniej tradycji - Glaxo Wellcome i SmithKline Beecham. GSK nie tylko produkuje i sprzedaje leki, ale również nie ustaje w wysiłkach by wciąż odkrywać nowe preparaty, zdolne położyć kres groźnym chorobom i poprawiać jakość życia ludzi.

Chcesz zmienić ten wpis zwykły na Firmowy? Kliknij tutaj
Polecane z branży


Zdrowie Uroda Kondycja
Lekarze.info - lekarze
http://lekarze.info/
Artykuły
data dodania
2019-12-04 10:07:46

160 godzin - to czas, który przeciętny Polak spędza średnio każdego miesiąca w pracy. Mówiąc inaczej to trochę tak, jakby każdy z nas przeprowadzał się do firmy na jeden tydzień. Co więc zrobić, aby pracownicy czuli się komfortowo i nie tra...

data dodania
2019-12-03 18:04:02

Zastanawiasz się nad wzięciem kredytu hipotecznego? Rozważasz wszystkie za i przeciw, ale nadal nie masz do końca pewności? Kredyt hipoteczny to zobowiązanie na lata, więc trzeba podejść do niego rozsądnie.

 

1. Masz dobrą prac...

data dodania
2019-11-25 11:33:11

Pożyczka niejedno ma imię. Wyróżniamy kilka podstawowych rodzajów pożyczek, a jeśli zagłębić się w ten temat mocniej, to okaże się, że tych pożyczek jest znacznie więcej. Pożyczka na 500 plus to tylko jedna z opcji.

 

Pożyczka ...

Zobacz wszystkie artykuły